Yükleniyor...

Sui (SUI) yükselişte: 2 dolara ulaşabilecek mi?

Sui (SUI), son 24 saatte yüzde 15'e yakın bir yükseliş gerçekleştirerek önemli direnç noktasını aşmayı başardı.

Sui SUI yükseliş

Sui (SUI), son 24 saatte yüzde 15’e yakın bir yükseliş gerçekleştirerek önemli direnç noktasını aşmayı başardı.

Kripto para piyasası son birkaç gündür yükseliş yönlü hareketlilik sergiliyor. Bitcoin’in (BTC) 7 Şubat tarihinde yükselişe geçmesi ve 48 bin doları test etmesi, lider kripto para biriminde yüzde 12’lik yükselişi ortaya çıkarttı. Bu yükseliş altcoin’lere de can suyu oldu. Birçok altcoin, önemli yükselişler ile direnç kırılımı gerçekleştirdi.

BTC’nin yükselişiyle güç kazanan ve çıkışa geçen kripto para birimlerinden birisi olan Sui (SUI), son 24 saatte yüzde 15’e yakın yükselişe ev sahipliği yaptı. SUI, pozitif piyasa seyrini fırsata çevirerek önemli bir direnç noktasını kırmayı başardı. SUI, bu kırılım ile birlikte 2 dolara ulaşabilecek mi?

Sui yükseliş yüzde 15

Sui (SUI) grafik analiz, yükseliş devam edecek mi?

Yıldızı parlayan kripto para birimlerinden birisi olan Sui (SUI), yılın başından bu yana yüzde 124’lük yükseliş ile beklentileri artırdı. SUI, yeni yılda en çok yükseliş yaşayan kripto para birimleri arasında yer aldı.

Popüler kripto para biriminin yükselişi, son zamanlarda şiddetlenmiş durumda. SUI, son bir haftada yüzde 30’a yakın yükselişe imza attı. SUI’nin yükselişi, toplam kilitli varlık (TVL) artışıyla paralel ilerledi. Sui ekosistemi, ağ aktivitesindeki artış ve sosyal metriklerdeki büyüme ile gelişme kaydetti. Sui’nin gelişimi ise projenin yerel token’ı SUI’ye yansıdı.

Sui grafik analiz

SUI, fiyat istikrarını koruyan yapısı ve uzun soluklu yükseliş trendiyle dikkat çekiyor. Popüler kripto para birimi, BTC’nin geçtiğimiz hafta ön plana çıkmasıyla tekrar harekete geçti. SUI, son 24 saatte yüzde 15’e yakın yükseldi.

SUI, 1,65 dolar direncini aşmasıyla birlikte 1,80 dolara kadar keskin bir yükseliş gerçekleştirdi. Bu yükselişin ardından ortaya çıkan satış baskısı, fiyatın 1,70 dolara geri çekilmesine neden oldu.

1,65 doları destek noktasına çeviren SUI, bu bölgenin üzerinde kalıcı olduğu ve boğaları iştahlandırdığı sürece yükselişini sürdürebilir. Bu yükseliş senaryosunda, SUI için ara direnç noktası 1,80 dolar olacaktır. Bu bölge aşılırsa SUI, önce 1,90 direncini test edecek ve daha sonra 2 doları hedefleyecektir.

Diğer taraftan SUI, satış baskısının artmasıyla 1,65 dolar desteğini test edebilir. Bu bölgenin kırılması halinde SUI fiyatında düşüş keskinleşebilir ve 1,54 dolar desteğine kadar geri çekilme yaşanabilir. 1,54 dolar desteği kaybedilirse fiyat hızlı bir şekilde 1,44 dolara düşebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner