Yükleniyor...

Sunucu Jim Cramer’ın Ethereum Tahmini Endişe Yarattı

CNBC'de yayınlanan Mad Money sunucusu Jim Cramer, Ethereum'da güçlü bir fiyat artışı yaşanabileceğini söyledi.

cramer eth

CNBC’de yayınlanan Mad Money sunucusu Jim Cramer, Ethereum’da güçlü bir fiyat artışı yaşanabileceğini söyledi. Cramer, %40 yükselişten bahsetti ancak bu, özellikle Netflix hakkında söylediklerinden sonra şirketin kayıplar yaşaması nedeniyle kripto para topluluğunda tedirginlik yarattı.

Mad Money’nin sunucusu, Ethereum’un gelecekte %35 artmasının mümkün olacağından bahsetti ve izleyicilerine bu konuda “inançlı” olduğunu söyledi. Ancak kripto para topluluğu, Ethereum hakkında bu kadar iyimser bir görüşe rağmen, Cramer’in tahminine karşı tepki gösterdi. Tahminle ilgili bu tür olumsuz duyguların nedeni, Cramer’in “büyülü” yeteneğine bağlı. Hatta bazı kripto para topluluğu üyeleri onun çağrılarını “Cramer’ın laneti” olarak nitelendirdi.

TradingView tarafından sağlanan Ethereum günlük grafiğine göre, kripto para bir toparlanma sağlamak için mücadele ediyor ve son dört gündür yerel destek etrafında birleşiyor – bu da ETH’yi daha da yukarı itmek için yeterli satın alma gücünün olmadığını gösteriyor. Uzun vadede, Ethereum şimdi yükseliş trendinde hareket ederek sadece daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler oluşturuyor. Yükseliş trendinin başlangıcı 27 Ocak’tan itibaren izlenebilir. Orta vadede ETH en az %30 arttı ve piyasadaki paniğin yarattığı satış baskısını elinde tutuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x