Yükleniyor...

Tanınmış Piyasa Analisti: Son Döngü Bitcoin’in Piyasa Değerini 1 Trilyon Dolara Taşıyacak

Tanınmış piyasa analisti Willy Woo, 4 Temmuz'da Coinist Podcast'in bir bölümünde konuştu ve Bitcoin'in geleceğine ilişkin öngörülerde bulundu.

Bitcoin Piyasa Değeri 1 Trilyon Dolar

Tanınmış piyasa analisti Willy Woo, 4 Temmuz’da Coinist Podcast’in bir bölümünde konuştu ve Bitcoin’in geleceğine ilişkin öngörülerde bulundu.

2013 yılında, Woo, Bitcoin’in piyasa değerinin 2025 yılına kadar 1 trilyon dolar seviyesine çıkacağı öngörüsünde bulunmuştu. O zamandan beri Bitcoin fiyatı 200 dolardan 20.000 dolara kadar yükseldi. Bitcoin’in piyasa değeri ise haberi hazırladığımız sırada 200 milyar dolara dayanmış, 199.5 milyar dolar seviyesinde seyrediyordu.

Woo, son döngünün Bitcoin’in piyasa değerini 1 trilyon dolara taşıyacağını ve bir sonraki döngü ile altının piyasa değerinin geçileceğini söyleyerek öngörüsünü bir adım öteye taşıdı.

Coin360’ın verilerine göre, Bitcoin yılın başından bu yana değerini yüzde 191 artırdı. Bu, Bitcoin’in oldukça başarılı bir yıl geçirdiğinin açık bir göstergesi. Başarılı bir yıla rağmen Bitcoin’in piyasa değeriyle asla değerli metalleri geçemeyeceğini iddia eden, altın gibi varlıkların destekçileri dijital varlığı ısrarla eleştirmeye, hedef tahtasına koymaya devam ediyorlar.

Woo’ya göre, altın, Bitcoin’in gelişiminin önündeki küçük bir engelden ibaret. Ona göre, Bitcoin dünyanın ilk internetin ana dijital para birimini temsil ediyor.

Analist, podcast’in son bölümünde “Bankacılar bunun bir baloncuk olduğunu söylüyor, teknoloji uzmanları bunu bir karışıklı olarak görüyorlar, ancak tarih öğrencileri buna dijital çağın şafağı diyecekler” değerlendirmesinde bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x