Yükleniyor...

Tavonia Evans Kimdir?

Tavonia Evans Amerikalı bir yazar, iş kadını, kripto para birimi uzmanı ve eğitimcidir.

tavonia evans

Tavonia Evans Amerikalı bir yazar, iş kadını, kripto para birimi uzmanı ve eğitimcidir. Evans aynı zamanda Guapcoin kripto para biriminin kurucusu ve yaratıcısıdır.

Tavonia Evans Hayatı

Evans, Amityville’de büyümüştür ve Brooklyn Teknik Lisesi mezunudur. North Carolina A&T ve Central Georgia Technical College’a katılmıştır.

Tavonia Evans, kariyerine grafik sanatçısı olarak başlamış ve ünlüler için web siteleri geliştirmeye devam etmiştir. Daha sonra Gazi İşleri Bakanlığı, Georgia Eğitim Bakanlığı ve AT&T için yazılım mühendisi olarak çalışmıştır. 2014 yılında, eşler arası güvenlik doğrulama platformu olan Safe2meet’i kurmuştur. Bu süre zarfında, Facebook ve Instagram’da astrolog ve kartolog Kova Maximus olarak da tanınmıştır.

2017’de, öncelikle küresel Afrika diasporası için zenginlik ve teknoloji açığını kapatmaya yönelik merkezi olmayan bir kripto para birimi olan Guapcoin’i piyasaya sürmüştür. Afro-Amerikan bir kripto para birimi uzmanıdır ve Atlanta’da yaşamaktadır.

tavonia evans guapcoin

Guapcoin Nedir?

Guapcoin, Siyah Topluluk’un (Black Community) ekonomik sesini yükseltmek için oluşturulmuş bir kripto para birimidir.

Tavonia Evans, kriptoyu Siyah Topluluk arasında ekonomik büyümeyi ve finansal bağımsızlığı artırabilecek bir araç olarak gördükten sonra 2016 yılında blokzincir dünyasına girmiştir. Siyah Topluluk’ta böyle bir amaçla bir para birimi yaratmada kurucu ve baş mühendis olarak tanınan ilk siyah kadınlardan biridir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner