Terra Luna Coin'de Ümitler Tükenirken, AiDoge Yatırımcıların Radarına Girdi • Coinkolik
Yükleniyor...

Terra Luna Coin’de Ümitler Tükenirken, AiDoge Yatırımcıların Radarına Girdi

Geçtiğimiz yıl çöküşüyle piyasayı büyük bir krize sürükleyen fazlasıyla kötü şöhretli kripto para Terra Luna coin son günlerde fazlasıyla büyük kayıp yaşadı.

AiDoge yapay zeka

Geçtiğimiz yıl çöküşüyle piyasayı büyük bir krize sürükleyen fazlasıyla kötü şöhretli kripto para Terra Luna coin son günlerde fazlasıyla büyük kayıp yaşadı. Fiyat düşüşü de alternatif kripto projeleri ön plana çıkmaya başladı. Bu projelerden biri olan AiDoge, yeni çıkmasına rağmen büyük ilgi gördü ve devam eden ön satış etkinliğinde yaklaşık 5,5 milyon dolardan fazla fon toplamayı başardı.

Terra/Luna ekosistemi 2022 yılının ortalarında çöktüğünde, Terra topluluğu onu ikiye bölmeye karar vermişti. Orijinal blok zinciri Terra Classic ismiyle yeniden markalanmış ve “Terra 2.0” adı verilen yeni bir blok zinciri oluşturulmuştu. Terra Luna Coin’de ümitlerin tükenmesiyle yatırımcılar, AiDoge satın almak için ön satış etkinliğine yöneldi.

AiDoge Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

‘Meme’ler etkili iletişim ve aktif katılım için güçlü bir araç olarak hizmet ettiğinden, kripto para sektöründe güncel içeriklerin kullanılmasının önemi büyük. AiDoge tarafından yapay zekanın kullanılması, meme üretimi sürecinde önemli bir dönüşüme yol açtı. Platform üstün kalitede, mevcut bağlama uygun ve zamanında internet geyiği” anlamına gelen ‘meme’ler üretebiliyor. Bu sebeple meme yaratıcılarına odaklanılıyor.

Platform, Ai tokenin meme üretim kredilerini tedarik etmek için ana para birimi olarak hizmet verdiği token tabanlı bir sistem kullanıyor. Meme-to-Earn (M2E) yani “Meme yarat ve kazan” temalı projede kullanıcıların sisteme girdiği metinlere göre yapay zeka kullanılarak meme’ler oluşturuluyor.

AiDoge, kullanıcıları kredilerle teşvik etmeyi içeren stake etme yoluyla aktif bir topluluk oluşturmanın yanı sıra, özel bir feed aracılığıyla meme’leri paylaşmak ve oylamak için bir platform sağlıyor. Ortak duvar, topluluk tarafından üretilen en son meme’leri sergiliyor ve Ai tokenlerinin tahsisi yoluyla önde gelen yaratıcılara teşvikler sağlıyor.

AiDoge (AI) Token Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

AiDoge projesinin merkezinde ön satış etkinliği hız kesmeden devam eden AI token bulunuyor. AI token ERC-20 protokolüne uyan bir kripto para birimi ve platform üzerinde meme’ler oluşturmak için kredi satın almak amacıyla kullanılıyor. Al tokenin ön satışı 20 aşamadan oluşuyor. Böylelikle AiDoge token’in fiyatı, her aşamada artıyor. İlk borsa listeleme fiyatının ise 0,0000336 olması planlanıyor.

AiDoge token satın almak için;

Adım 1: Metamask’ı indirin

Adım 2: ETH, BNB veya USDT satın alın

Adım 3: Kripto tokenleri cüzdana aktarın

Adım 4: Cüzdanı Bağlayın ve ‘AiDoge Satın Al’a tıklayın


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Kral
Kral
6 ay önce

Kesinlikle bu aidoge coini almayın çünkü katriliyon seviyesinde coin adeti var.sittin sene değer kazanmaz diğeri ise meme coinler belki bir tanesi tutarsa tutar ama çoğu çöp olacak.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x