Tether CTO'su Bitcoin madenciliği konusunda konuştu • Coinkolik
Yükleniyor...

Tether CTO’su Bitcoin madenciliği konusunda konuştu

Tether CTO'su Paolo Ardoino, Bitcoin madenciliği hakkında demeçler verdi CTO Ardoino, Bitcoin madenciliğinin daha iyi analitik araçlara ihtiyaç duyduğunu söyledi.

tether mev botu

Tether CTO’su Paolo Ardoino, Bitcoin madenciliği hakkında demeçler verdi

CTO Ardoino, Bitcoin madenciliğinin daha iyi analitik araçlara ihtiyaç duyduğunu söyledi. CTO, Tether’in bu konuya dair girişiminden de bahsetti.

Tetjer CTO’su Paolo Ardoino, Bitcoin madenciliğinin daha iyi analitik araçlara ihtiyacı olduğunu söylüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tether’in CTO’su Paolo Ardoino, Bitcoin madenciliğinin daha iyi analitik araçlara ihtiyaç duyduğunu belirtti. Ardoino, stablecoin sağlayıcısı Tether’in madencilik operasyonlarını optimize etmeyi ve üretimi artırmayı hedefleyen özel bir Bitcoin madenciliği yazılımı geliştirdiğini ifade ediyor. Tether, veri analitiği kullanarak çalışan Bitcoin madenciliğini ve yenilenebilir enerjiyi optimize etmek amacıyla özel yazılım üzerinde çalışıyor.

Paolo Ardoino, Cointelegraph ile yaptığı bir röportajda, geliştirme aşamasındaki madencilik yazılımının madencilik sitelerinin gelişmiş analitiğini ve performansını sunmayı amaçladığını açıkladı. “Moria” adını Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki cüce madencilik krallığından alan bu yazılım, Ardoino ve bir geliştirici ekibi tarafından tasarlanıyor. Tether‘in CTO’su daha önce yazılımın detaylarını sosyal medya üzerinden paylaşmıştı.

kripto madenciligi

Ardoino, ekosistemin mevcut bulut tabanlı Bitcoin madenciliği izleyicilerine rağmen, bunların yeterince özelleştirilebilir olmadığını ve derin düzeyde düzenleme yeteneklerinin eksik olduğunu belirtiyor. Bu durumun gerçek zamanlı veri analizi yapabilen bir çözüm için bir boşluk oluşturduğunu vurguluyor. Ona göre, madencilik ve enerji çıktılarını optimize etmek için daha karmaşık analitik araçlara ihtiyaç var.

Ardoino, bir enerji üretim sahasının veya maden sahasının performansını anlamak için derin veri kaynaklarına erişimin gerektiğini ifade ediyor. Özellikle rüzgar veya güneş enerjisi kullanılıyorsa, tahmin edilen rüzgar hızı gibi parametrelerin madencilik ve üretim optimizasyonunda kullanılabileceğini belirtiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x