Yükleniyor...

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı, yeni coin’ini yükseltti!

Batık ve davalık kripto hedge fonu Three Arrows Capital'in kurucu ortağı, yeni coin'i OX'i yüzde 50 yükseltti.

Su Zhu OX

Batık ve davalık kripto hedge fonu Three Arrows Capital’in kurucu ortağı, yeni coin’i OX’i yüzde 50 yükseltti.

Luna’nın büyük bir çöküş yaşadığı dönemde iflas eden Three Arrows Capital (3AC), soruşturmaların odak noktası haline geldi. Özellikle 3AC’nin kurucu ortağı Su Zhu, hapis cezasıyla yargılandı. 3AC’nin kripto piyasasına zarar verdiği iddia edildi.

Tüm bu süreçlerin ortasında, 3AC kurucu ortakları Open Exchange Token (OX) adında yeni bir kripto projesini piyasaya sürdü. Projeyi kripto piyasasına tanıtan Su Zhu, Eylül ayında tutuklanarak büyük bir yankı uyandırdı. Ancak Su Zhu, aylar sonra öyle bir şey yaptı ki OX fiyatını yüzde 50 yükseltti.

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı, yeni projesini ilginç bir şekilde uçurdu!

Three Arrows Capital’in (3AC) kurucularının piyasaya sürdüğü Open Exchange Token (OX) fiyatı yükselişe geçti. OX’in yükselişinin arkasında ise 3AC kurucularından ve OXin yürütme ekibinden Su Zhu yer alıyor.

Su Zhu, 29 Eylül’de 3AC davasından dolayı tutuklandı. Su Zhu, tutuklandığı günden bu yana ilk defa bir tweet paylaştı. Kurucu ortak, attığı tweet’te “gm (good morning)” dedi. Basit bir paylaşım olarak görülse de bu paylaşımdan sonra OX fiyatında yüzde 50’lik artış görüldü.

3AC Su Zhu

Su Zhu’nun cezasını tamamladığı ve artık kripto piyasasına odaklanacağı düşüncesi OX’in fiyat yükselişine zemin hazırladı. 1 Aralık’ta basit bir gm mesajı paylaşan Su Zhu, projeye sansasyonel bir ilgi uyandırdı.

CoinMarketCap verilerine göre, OX fiyatı 0,0145 dolardan 0,0215 dolara yükseldi. Ayrıca OX, son 24 saatte yüzde 175’lik hacim artışı yaşadı. Verilere göre OX’in piyasa değeri 50 milyon dolara ulaştı.

OX

Batık kripto hedge fonunun kurucularının yeni kripto parası, garip bir şekilde FOMO’landı. Kripto yatırımcıları, sektörde daha önce nelerin yaşandığını umursamadan para kazanma arzusuyla hareket ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x