Yükleniyor...

Time Magazine ApeCoin (APE) ile Ödeme Almaya Başlayacak

Milyonlarca Time Magazine abonesi, yakın gelecekte ApeCoin (APE) ile ödeme yapabilecek.

ape

Milyonlarca Time Magazine abonesi, yakın gelecekte ApeCoin (APE) ile ödeme yapabilecek.

Time Magazine, Twitter’da yayınlanan bir duyuruya göre, NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın Ethereum tabanlı token’ı ApeCoin’i önümüzdeki haftalarda kabul etmeye başlayacağını duyurdu. Popüler yayın, geçen Nisan ayında Bitcoin, XRP, Ethereum ve Dogecoin dahil olmak üzere diğer kripto para birimleri ile dijital abonelikler için ödeme yapmayı mümkün kılmıştı.

Bir yıl önce, Time Magazine en akılda kalan kapaklarından bazılarını NFT olarak açık artırmaya çıkardı. Ayrıca Digital Currency Group’un bir yan kuruluşu olan Grayscale ile ortaklık kurduktan sonra Bitcoin’i bilançosunda tutmaya başladı. Aralık ayında Time Magazine, Dogecoin savunucusu Elon Musk’ı ise yılın kişisi seçti.

Bu haftanın başlarında, 98 yaşındaki dergi NFT olarak ilk sayısını yayınladı. Bu sayının kapağını ise Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin süsledi. Geniş kapsamlı bir röportajda programcı, kripto endüstrisiyle ilgili ana endişelerini özetledi ve bunun hain, aşırı hevesli aktörler tarafından yönetilen bir distopyaya dönüşebileceğini iddia etti.

ApeCoin Fiyatı

Son günlerin popüler kripto parası ApeCoin, önceki günlerde airdrop olarak dağıtılmasının yanı sıra birçok popüler borsada da listelendi. Kripto para ilk işlem saatlerinde 39.40 dolara sıçradıktan sonra 8.90 dolara kadar geriledi. Kripto para birimi oldukça değişken olmaya devam ediyor. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saatte yüzde 8 düştü ve şu anda 10.71 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x