Yükleniyor...

Tranchess (CHESS) Coin Nedir?

Tranchess (CHESS), Binance Smart Chain ağını kullanan ve bir ERC-20 token'ıdır.

CHESS Nedir

Tranchess (CHESS), Binance Smart Chain ağını kullanan ve bir ERC-20 token’ıdır. Yield farming, swap, lending ve staking yapılabilen bir kripto varlık yönetimi protokolüdür.

Tranchess (CHESS) Coin Nedir?

Tranchess (CHESS), isim olarak satranç oyunundan ve Fransızca “Tranche” kelimesinden esinlenmiştir. Yatırımcılara yönelik tranche fonlarından destek alan Tranchess (CHESS), tokenlaştırılmış bir varlık yönetimi ve bir türev ticaret protokolüdür. CHESS, proktokolün yönetim tokenıdır ve yönetimde alınacak kararlar için kullanılmaktadır.

Merkeziyetsiz finans alanında genç olmasına karşın gelecek vaat ettiği düşünülen bir proje olarak öne çıkmaktadır. Yatırımcıların ilgisini çeken Tranchess (CHESS), 2021 yılında ortaya çıkmıştır. Tranchess Protocol projesi, Danny Chong tarafından geliştirilmiştir.

Tranchess Protokolü, Bitcoin, Ethereum vb. her fon için Queen, Bishop ve Rook adlı 3 token kullanmaktadır. Queen fonu, uzun vade elde tutmak içindir. Orta seviye risk içermektedir. Bishop fonu, daha sabit faiz getirisi sunmaktadır. Düşük risk içermektedir. Rook fonu, yüksek risk ve yüksek getiriye sahiptir.

Avantajları

Tranchess (CHESS), merkeziyetsiz finans sektöründe ünlü ve deneyimli bir geliştirici ekibe sahiptir. Kullanıcıların daha fazla kazanç elde etmelerini sağlamaktadır ve CHESS coinler ile ekstra faiz kazanmalarına olanak tanımaktadır. CHESS coin sahipleri protokol tarafından oluşturulan ücretlerin %50’sini haftalık indirim ödülleri olarak geri almaktadırlar.

Dezavantajları

CHESS Coin diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi yüksek voltalitesi sebebiyle riskli bir yatırım tercihidir.
Benzer projelerin merkeziyetsiz finans sektöründeki rekabeti yüksek olduğu için zaman zaman CHESS coin geri planda kalabilmektedir.

Tranchess CHESS

CHESS Coin Nasıl Ve Nereden Alınır?

CHESS Coin, Tranchess’in yönetişim token’ıdır. CHESS sahipleri, BISHOP diliminin APR’sine veya diğer platform değişikliklerine oy vermek için yönetişim sistemine katılabilmektedir. CHESS Coin sahibi olmak isteyenler için, CHESS Coin, Binance, Gate.io, ZT, Mandala Exchange ve BngX gibi borsalarda listelenmektedir. Bu borsalar arasından tercih edilen herhangi birinde hesap oluşturularak CHESS Coin satın alınabilmektedir.

İlgili platforma gidilir ve ücretsiz hesap oluşturulur. İstenilen bilgiler doldurulur ve kimlik doğrulama işlemleri gerçekleştirilir. Hesap açılış ve doğrulama işlemlerinin ardından borsanın para yatırma menüsünden kişiye uygun olan yöntem ile para transferi gerçekleştirilir. CHESS Coin’in listelendiği borsa sekmesinden güncel fiyat üzerinden istenilen tutar girilerek satın alma işlemi gerçekleştirilir.

CHESS Coin Fiyatı

Şu anda 1 Tranchess 6.64 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 Tranchess dolardır.

Tranchess fiyatı son 24 saatte  değişim ile şu anda  TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Tranchess hacmi  dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise  dolardır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x