Yükleniyor...

TRON CEO’su Justin Sun ile Apple’ın Kurucu Ortağı Steve Wozniak’ın Buluştuğu Ortaya Çıktı

TRON Vakfı'nın CEO'su Justin Sun'ın 20 Ocak'ta Steve Jobs'la birlikte Apple'ı kuran Steve Wozniak ile öğle yemeğinde bir araya geldiği ortaya çıktı.

Justin Sun ve Steve Wozniak

TRON Vakfı’nın CEO’su Justin Sun’ın 20 Ocak’ta Steve Jobs’la birlikte Apple’ı kuran Steve Wozniak ile öğle yemeğinde bir araya geldiği ortaya çıktı.

Geçen sene Sun’ın dünyanın en zengin isimlerinden biri olan Warren Buffett ile öğle yemeği meselesi kripto para dünyasının gündemini epey bir meşgul etmiş, Sun yemek için 4.6 milyon dolar ödemesine karşın henüz Buffett ile bir araya gelemedi.

Öte yandan Sun, geçtiğimiz günlerde efsanevi isim Wozniak ile Kaliforniya’nın Cupertino şehrinde bulunan Mandarin Gourmet restoranında aynı masaya oturdu. 20 Ocak’ta gerçekleşen yemek ilk etapta TRON CEO’su tarafından açıklanmasa da Wozniak tarafından Twitter hesabında paylaşıldı.

Wozniak’ın ardından Sun da bir açıklama yaptı ve “Apple’ın kurucu ortağı efsane isim Wozniak ile tanışmak büyük bir onurdu! İş birliğimiz için sabırsızlanıyorum!” ifadelerini kullandı.

Bitcoin destekçisi olduğunu her fırsatta dile getiren, kripto para ve Blockchain alanında çeşitli yatırımcıları bulunan Wozniak’ın Sun ile yemekte neler konuştuğu şimdilik belirsiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner