Anasayfa Haberler Analistler Ripple’ın (XRP) Ralli İçin Hazırlandığı Görüşünde Birleştiler

Analistler Ripple’ın (XRP) Ralli İçin Hazırlandığı Görüşünde Birleştiler

Ripple (XRP) son 12 ayda kötü bir performans gösterdi. Aslında Bitcoin’in tek başına yüzde 95 kazandığı ve diğer birçok dijital varlıkların yükseldiği bir yılda XRP, 2019’da yaklaşık yüzde 50 oranında değer kaybetti. Ancak şimdi boğaların üçüncü en büyük kripto para birimini daha yüksek seviyelere çıkaracağı tahmin edililiyor.

Trader Galaxy, XRP’nin yaklaşık yüzde 20 oranında yükselmeye hazır göründüğüne ve net bir yükseliş trendinin boğa için çok uygun olan bir dizi kilit direnci taşıdığına dikkat çekti.

Ripple (XRP) Önemli Bir Direnci Aştı

Analist CryptoWolf, geçtiğimiz günlerde yaptığı analizinde XRP’nin son yedi ay içinde fiyat hareketini kısıtlayan düşen kama modelinden kararlı bir şekilde çıkmaya başladığını belirtti. Ayrıca, kripto para birimi makro görünümüde önemli olan bir yatay direnci de aştı.

Bunu göz önünde bulundurarak analist, aşağıdaki grafikte XRP’nin önümüzdeki haftalarda tüm düşen kamanın 0.382 Fibonacci Retracement’ini hedeflemesini beklediğini öne sürdü ve bu da XRP için yüzde 25’lik bir rallinin ufukta olduğunu gösteriyor.

Bazı Olumlu Temel Faktörler

Dünyanın en büyük kripto ödeme işleyicisi BitPay artık tüketicilerin XRP ile alışveriş yapmasının önünü açtı. Böylece müşteriler, BitPay faturalarını küresel ödemeler için tasarlanmış dijital bir varlıkla ödeyebilecek.

Varsayılan olarak etkin olmasa da, Microsoft, NewEgg, Dish Networks, FanDuel ve Avnet gibi BitPay kullanan global satıcılar XRP ödeme desteğini herhangi bir ek entegrasyona gerek olmadan etkinleştirebilecektir.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

775BeğenenlerBeğen
197TakipçilerTakip Et
12,171TakipçilerTakip Et
72AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar