Yükleniyor...

TROY Coin Nedir? TROY Coin Yorum ve Geleceği

Bu yazımızda TROY coin nedir, kripto para birimi TROY Trade nedir, TROY coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Troy Trade1

Bu yazımızda TROY coin nedir, kripto para birimi TROY Trade nedir, TROY coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız. İşte TROY coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

TROY Coin Nedir?

Troy, kurumsal müşteriler ve profesyonel tüccarlar için tam kapsamlı kripto finans ve aracılık hizmetleri sunar.

Troy benzersiz bir şekilde değerli bir kullanıcı deneyimi sağlamaya çalışır:

Coğrafyalar arasında farklı düzenleyici politikalar ve kullanıcı alışkanlıkları için yerelleştirilmiş aracılık hizmetleri.

Borsalar arasında çeşitlendirilmiş kripto para sepetleri de çapraz borsa anlaşmasını gerektirir.

Troy, eksiksiz bir entegre kripto ticareti, saklama ve varlık yönetimi hizmetleri sunarak sağlıklı ve sürdürülebilir bir ekonomik model oluşturmayı hedefliyor. Gelir modeli şunları içerir:

Takas ve saklama hizmetleri için alım satım komisyonları ve ücretleri.

Müşterinin marj finansmanı pozisyonları, nakit veya jeton finansmanı üzerine yayılır.

Varlık yönetimi, otomatik risk yönetimi, veri analitiği hizmetleri vb. dahil olmak üzere katma değerli aracılık hizmetleri için ücretler.

Önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

Toplu Ticaret: Troy, kullanıcılara bir grup kripto borsasının toplu likiditesine tam erişim sağlar. Bazı temel işlevler arasında akıllı sipariş yönlendirme, esnek hesap yönetimi, karanlık havuzlar, ödeme hizmeti ve otomatik risk yönetimi yer alır.

Veri Analitiği: Troy, yapay zeka ve nicel modellerle optimize edilmiş blok zinciri verileri, ticaret verileri, piyasa verileri, sosyal veriler ve medya verileri ile müşterinin karar verme sürecini destekler.

Çeşitlendirilmiş Aracılık Hizmeti: Troy, gerçek zamanlı fon transferi ve mutabakatı, marj ticareti, OTC vb. dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunar.

Tam Yığın Varlık Yönetimi Çözümleri: Troy, yüksek frekanslı ticaret algoritması performansını iyileştirmek için ortak konum ve düşük gecikme süreli erişim hizmeti tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, doğrudan işleme, kesin kene geçmiş verileri ve strateji değerlendirme sistemi ile nicel çözümlere maruz kalma sağlar.

Troy Trade

Troy Tokenomik

TROY coin, Troy platformunun yerel bir yardımcı program token’ı olarak işlev görür ve aşağıdakileri içeren potansiyel kullanım durumları vardır:

Bir platform tokeni olarak Troy Trade’deki özelliklere erişim araçları, arz ve talebin yeniden dengelenmesiyle dinamik olarak yakılacaktır.

Global broker-broker ağlarını sürdürmek için stake etme.

Anahtar unsurlarından bazıları şunlardır:

Troy, kripto ticareti ve varlık yönetimi konusunda uzmanlaşmış küresel bir ana komisyoncudur. Troy, kurumsal müşteriler ve profesyonel traderlar için tek bir hesapta spot ve marj ticareti, türevler, veri, saklama, borç verme ve stake etme dahil kripto aracılık hizmetleri sunar.

Troy, özelleştirilmiş aracılık hizmetlerini doğrudan farklı hedef bölgelerdeki müşterilere devreden sürdürülebilir bir aracılar ağı kuruyor.

Ürünler ve Metrikler

Bir mikro hizmet ve dağıtılmış mimari sayesinde sistemin kararlılığı, ölçeklenebilirliği ve güvenliği garanti edilebilir. Troy birkaç çekirdek alt sisteme bölünmüştür, her bir alt sistem bağımsız olarak çalışır ve birbirini çağırabilir. Ana alt sistemler, kullanıcı alt sistemini, piyasa alt sistemini, piyasa alt sistemini, ticaret alt sistemini, yönetim alt sistemini, ağ geçidi alt sistemini, ortak bileşenleri vb. içerir. Ticaret alt sistemi, emir işlem modülünü, varlık muhasebe modülünü ve programlı çizelgelemeyi vb. içeren çekirdek alt sistemdir.

Kullanıcılar, Troy Trade platformunda kripto varlıklarını yatırma, çekme ve aktarma işlevlerinin tamamıyla yeni ticaret hesaplarını oluşturabilirler. Kullanıcılar ayrıca kripto borsalarındaki mevcut ticaret hesaplarını API’ler aracılığıyla Troy’a bağlamayı da seçebilirler. Ek olarak, kullanıcılar diğer kullanıcılara hesaplarında işlem yapma yetkisi verebilir. Hesapların tüm yetkilendirmeleri ve yönetimi, risk yönetimi modülü kullanılarak hesap sahipleri tarafından izlenebilir.

Alım satım arayüzünde, kullanıcılar farklı hesaplar arasında kolayca geçiş yapabilir ve çapraz borsa alım satımları gerçekleştirebilir. Aynı sayfada, veri izleme ve strateji ticaret panelleri, kullanıcıların gerçek zamanlı piyasa değişikliklerini gözlemlemelerine ve ticaret verimliliğini artırmak için ana akım ticaret yürütme algoritmasından yararlanmalarına olanak tanır.

Veri analizi modülü, kullanıcıların spot ticaret, marj ticareti ve onchain verileri dahil olmak üzere en üst sıradaki tüm borsaların verilerine erişmesini sağlar.

Troy’un bu dönemde maksimum ortalama günlük işlem hacmi yaklaşık 100 milyon dolara ulaştı ve gerçekleştirilen maksimum günlük emir sayısı yaklaşık 2 milyon dolar oldu.

Ticari Ortaklıklar 

IOST: IOST, merkezi olmayan bir ekonominin güvenlik ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek bir TPS blok zinciri altyapısı inşa ediyor. Troy Network, IOST’nin zincir dışı ölçekleme teknolojisini kullanarak ölçeklenebilirliğini ve kullanılabilirliğini geliştirecek.

Celer Network: Celer Network, zincir dışı işlemleri hızlı, kolay ve güvenli hale getiren bir katman 2 ölçeklendirme platformudur. Troy, Celer ile işbirliği yapacak ve Celer Network’ün yeni ve gelişmiş durum kanalı ölçekleme teknolojisini benimseyecek.

Harmony: Harmony, durum paylaşımı ve eşler arası ağ oluşturmada önemli yeniliklere sahip hızlı ve güvenli bir blok zinciridir. Harmony, Ar-Ge kaynaklarının 1. katman ölçeklendirme çözümlerinin araştırılmasına ve geliştirilmesine ayrılmasında Troy ile işbirliği yapacak.

CocosBCX: Cocos-BCX, dijital oyun ekonomisi için merkezi olmayan bir blok zinciri platformudur. Troy, blok zinciri oyunlarında değiştirilebilir jetonların ve takas edilemeyen jetonların ticaretini güçlendirmek için Cocos-BCX ile yakın bir şekilde çalışacak.

Ankr Network: Ankr, blockchain tabanlı bir bulut bilişim platformudur. Troy ve Ankr birlikte veri depolama ve yerleşim işlemleri için yeni bir tür bulut hizmeti oluşturacaklar.

TROY Coin Yorum ve Geleceği 2022

TROY’un sizin için iyi bir yatırım olup olmadığı kişisel durumunuza ve risk iştahınıza bağlıdır. Kripto para birimleri yüksek riskli varlıklardır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve kabul etmeye hazır olduğunuz risk seviyesini değerlendirmelisiniz. Asla kaybetmeyi göze alamayacağınız paraya yatırım yapmayın.

Digital Coin Price’ın fiyat tahminlerine dayanarak, TROY fiyatı on yıl içinde 0,03 dolara ulaşabilir. Digital Coin Price, fiyatın Ocak 2028’de 0.03565150400 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Tahminlerin yanlış olabileceğini unutmayın. Tahminler, kendi araştırmanızın yerine kullanılmamalıdır. Yatırım yapmadan önce daima kendi durum tespitinizi yapın. Ve asla kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmayın veya ticaret yapmayın.

TROY 1Y graph coinmarketcap

TROY Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 TROY Coin 0.077809 TL TL’den işlem görüyor. TROY Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -19.75% değişim gösterdi. TROY Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 5,082,250 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 24,049,361 $ dolar seviyesinde.

TROY Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 TROY Coin 0.002405 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Mart ayı itibariyle TROY Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0,03874 dolarla kaydetti. Bununla birlikte TROY yılın en düşük seviyesini ise 0,004768 dolarla belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner