Yükleniyor...

Türk Ressam İrfan Önürmen’in NFT Eserleri New York’ta Sergileniyor

Çağdaş sanatın öncülerinden birisi olan Türk ressam İrfan Önürmen’in tül katmanlarla oluşturduğu yeni nesil sanat eserleri, New York’ta sergiye çıktı.

irfan onurmen

Çağdaş sanatın öncülerinden birisi olan Türk ressam İrfan Önürmen’in tül katmanlarla oluşturduğu yeni nesil sanat eserleri, New York’ta sergiye çıktı. Eserler dijital ortamda NFT olarak da satışa sunuldu.

Tül kumaşıyla katmanlar halinde çağdaş sanat eserleri üreten Ressam Önürmen’in eserleri, NFTulle isimli koleksiyonuyla New York’ta sergilenecek.

Sanatçının 12 Mayıs’ta New York C24 Gallery’de sergilenmeye başlanan NFTulle projesinde 150 adet orijinal NFT sanat eseri yer alıyor.

Sergide NFT eserler 0,6 ETH üzerinden satışa sunulacak. Satılacak bu NFT’ler, projesinin devamında gelecek yeni NFT’ler arasında en değerlileri olarak işlem görecek.

nft irfan onurmen

NFTulle projesiyle hayata geçen, tüllerden üretilen, sergiye özel eserlerin NFT karşılıklarının daha yüksek olması bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner