Yükleniyor...

Twitter, resmen X adını aldı

Elon Musk'ın geçtiğimiz günlerde duyurduğu Twitter isim değişikliği gerçekleşti.

twitter

Elon Musk’ın geçtiğimiz günlerde duyurduğu Twitter isim değişikliği gerçekleşti.

Twitter’ın logosu güncellenerek X oldu. Elon Musk, Twitter’ın isim ve logo değişikliğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Bununla birlikte güncelleme bugün yaşandı.

Twitter’ın isim güncellemesi gerçekleşti

Elon Musk bu senenin başında Twitter‘ı 48 milyar dolara satın aldı. Bununla birlikte Musk, platformda birçok güncelleme gerçekleştirdi. Gerçekleştirdiği güncellemelerin başında mavi tikin ücretli satılması olarak geldi. Bu güncelleme Twitter kullanıcılarından tepki görse de Elon Musk, güncellemenin arkasında durdu ve bundan vazgeçmedi.

IMG 2389

Musk, platformun adının X Corp. olarak değişeceğini geçtiğimiz günlerde duyurdu. Bununla birlikte güncellemenin ne zaman tamamlanacağı ise merak konusu olmuştu. Güncelleme bugün itibariyle hayatlarımıza girmiş oldu. Twitter’ın güncellemesi sadece isim olarak gerçekleşmedi. Bu durumu Musk şöyle duyurmuştu:

“Ve pek yakında Twitter markasına ve yavaş yavaş tüm kuşlara veda edeceğiz. Bu gece yeterince iyi bir X logosu asılırsa, yarın dünya çapında canlı yayına başlayacağız.”

Bu açıklamanın birkaç gün arkasından gelen logo ve şirket adı güncellemesi şu an tüm kullanıcılara gelmemiş görünüyor. Güncellemenin ilerleyen günlerde Twitter kullanıcılarının tamamında yer alacağı biliniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x