Yükleniyor...

Ücretsiz 1000 Dolarlık Uniswap (UNI) Token’ı Alma Rehberi

Gün içinde haberini verdiğimiz gibi Uniswap kendi token’ı UNI’yi bugün piyasaya sürdü.

ucretsiz 1000 dolarlik uniswap uni tokeni alma rehberi 1

Gün içinde haberini verdiğimiz gibi Uniswap kendi token’ı UNI’yi bugün piyasaya sürdü. Token, hızlı bir biçimde önemli birkaç borsada listelenmeye başladı. Bununla beraber platform 1 Eylül 2020’den önce en az bir kere Uniswap’te işlem yapmış tüm kullanıcılara 400 UNI veriyor. 400 UNI’nin yazının yazıldığı sıradaki değeri ise 1000 dolara tekabül ediyordu.

Peki UniSwap’in kullanıcılarına sunduğu bu harika armağanı almak için ne yapmamız gerekiyor? Bu rehberimiz sayesinde sizler de kendi UNI’lerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz:

  1. Uniswap’e Giriş Yapın

Öncelikle app.uniswap.org üzerinden siteye giriş yapın. Daha sonra üst sekmede yer alan “Connect Wallet” butonunu kullanarak cüzdanınızı sisteme bağlayın.

  1. Claim UNI Sekmesine Tıklayın

Daha sonra açılan alana ETH adresimizi yapıştırıyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken bir nokta var. Şu anda herkes UNI Token’larını talep ettiği için gas fee ücretlerinde de bir artış var. Bu nedenle cüzdanınızda gerekli ETH bakiyesinin olduğundan emin olun.

ucretsiz 1000 dolarlik uniswap uni tokeni alma rehberi

  1. UNI’leriniz Hazır

İşlemi gerçekleştirdikten sonra 400 UNI cüzdanınıza aktarılacak. Bu Token’ları Coinbase, Binance, Uniswap ve Huobi gibi birçok borsada satabilmeniz de mümkün.

ucretsiz 1000 dolarlik uniswap uni tokeni alma rehberi

Yazının yazıldığı sırada bir UNI, CoinMarketCap verilerine göre 2.60 dolardan işlem görüyordu. Bu rakamlardan hareketle 400 UNI şu anda 1000 dolar civarında bir fiyata tekabül ediyor. Bu şu anda Türk kullanıcılar için 7 bin 500 Türk Lirası gibi oldukça iyi bir ücret.

Sabah saatlerinde bu ücret 1500 dolara denk geliyordu. Hatta daha önce verdiğimiz habere göre Türkiye’den de birçok kullanıcı bu şanstan yararlanarak, iyi bir gelir elde etmiş oldu.

Uniswap Nedir? Ne İşe Yarar?

Uniswap adlı Ethereum tabanlı borsayı son zamanlarda sıklıkla duyuyoruz. Daha önce duymayanların da bugün kesin bir biçimde duyduğuna eminiz. Uniswap, Ethereum blok zincirinde barındırılan iki akıllı sözleşme ve aynı zamanda halka açık, açık kaynaklı bir ön uç istemci şeklinde çalışan merkezi olmayan bir borsadır. Bu, ERC20 token’larının yanı sıra ETH’nin bir ERC20 ile takas edilmesine izin veren %100 zincir içi bir piyasa yapıcısıdır ve bunun tersi de borsa için geçerlidir. Borsa ayrıca, herhangi bir ERC20 belirteci için likidite havuzlarına katkıda bulunmanıza ve dolayısıyla bunu yapmanız halinde de komisyon kazanmanıza olanak tanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Mert
Mert
3 yıl önce

Bunu alabilmek için 1 Eylül 2020’ye kadar Uniswap üzerinde harcama onayı vs bile olsa bir işlem yapmış olmak, uniswapa ait herhangi bir kontrat ile etkileşime girmiş olmak gerekiyor.

İslam
İslam
3 yıl önce

Hesabımızda ne kadar eth olması lazım

Furkan
Furkan
3 yıl önce

Bunu denedim fakat olmadı. Adresini coin kazanmaya uygun değil diyor.

Ömer faruk
Ömer faruk
3 yıl önce

Farkında mısınız bilmiyorum ama 19 eylüldeyiz?

ck x banner
ck youtube banner