Yükleniyor...

Ünlü analistten Ethereum yorumu: Satışlar neden arttı?

Spot Ethereum'un onaylanmasında devam eden gelişmelerin ortasında Bitcoin ETF'lerinde düşüş kaydedildi.

ethereum eth analist

Spot Ethereum‘un onaylanmasında devam eden gelişmelerin ortasında Bitcoin ETF’lerinde düşüş kaydedildi.. 23 Mayıs itibarıyla ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BlackRock, Fidelity, Grayscale, Bitwise, VanEck, Ark, Invesco Galaxy ve Franklin Templeton‘dan 19b-4 formları içeren sekiz spot Ethereum ETF’sini onayladı.

Ethereum Dencun katman 2

Analistin yorumları altcoin yatırımcısına güven verdi!

Hut 8in hisseleri yüzde 10 düşüşle hisselerdeki düşüşe öncülük ederken, Riot Platforms ve Marathon Digital gibi benzer şirketler sırasıyla yaklaşık yüzde 7,6 ve yzde 5,5 düşüş yaşadı. Birçoğunun Bitcoin fiyatının vekili olarak gördüğü MicroStrategy, büyük değeri göz önüne alındığında BTC arzı yüzde 6,2 düştü. Birkaç spot bitcoin ETFS’nin hisseleri yüzde 3 ila yüzde 4 arasında düştü; ancak bir satış tarafı analistine göre, satışlar radarda bir yansıma olabilir.

Benchmark hisse senedi araştırma analisti Mark Palmer, “Bugünkü fiyat hareketi mütevazı bir geri çekilme gibi görünüyor, ancak olumlu arz-talep dinamiğinin önümüzdeki aylarda fiyatların yukarı yönlü hareketini destekleyeceğine inanmaya devam ediyoruz” dedi. Ayrıca “Spot Ethereum ETF’nin onaylanması, ABD’de kriptoya ilişkin hükümetin düzenleyici söylemine şimdiye kadar olduğundan çok daha olumlu bir şekilde uyuyor.” şeklinde sözlerine ekleme yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner