Yükleniyor...

Bu 10 altcoin’e dikkat: Binance listelemesiyle uçuşa geçebilir!

Bitcoin ve Ethereum etkileyici yükselişini sürdürürken, birçok kripto yatırımcısı partiye katılmak için geç kalıp kalmadıklarını merak ediyor.

sol avax tia yükseliş

Bitcoin ve Ethereum etkileyici yükselişini sürdürürken, birçok kripto yatırımcısı partiye katılmak için geç kalıp kalmadıklarını merak ediyor. Bu belirsizliğin ortasında iki tane unsur ön plana çıkıyor. Özellikle de Binance’teki gelişmeler dikkat çekmiş durumda.

Birincisi, kripto endüstrisinde kritik bir yere sahip olan ETH spot ETF‘lerinin onaylanıp onaylanmayacağı. Olası bir onayın gelmesi halinde özellikle de altcoin’lerde büyük yükselişler yaşanacak gibi duruyor. İkincisi ise Binance’in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama oldu.

btc eth bitcoin ethereum

Binance’in raporu, yüksek kazanç hedefleyen yatırımcıları sevindirdi

Binance, düşük hacimli, yüksek FDV’li token lansmanlarına ilişkin bir rapor yayınlayarak, bu token’ların lansman sonrasında genellikle düşüş yaşayıp, sadece geliştiricilere fayda sağladığını belirtti. Bu sorunu çözmek için Binance, gelecek vaat eden projeleri daha düşük değerlerle listeleyerek orta ölçekli coinleri önemli ölçüde artırmayı planlıyor. Bu gelişme beraber kripto yatırımcıları Binance’in hangi projeleri listeyebileceğini araştırmaya başladı.

binance

Hangi projeler Binance’te listelenebilir?

Altcoin’lerde şiddetli yükselişleri tetikleyen Binance listelemeleri, bugünlerde daha fazla önem kazandı. Borsanın geçtiğimiz günelerde yaptığı duyuru, gem avcılarının yüzünü güldürdü. Bu gelişmeyle beraber kripto yatırımcıları araştırmalara başladı. Peki ya Binance listelemesi alabilecek olası projeler hangileridir?

1- Destra Network (DSYNC)

Destra Network, Web3 dünyası için merkeziyetsiz çözümler sunmakta, temel internet altyapısını merkeziyetsiz bir hale getirerek gizliliği artırmayı ve kesinti sürelerini ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Haberin yazımı itibarıyla DSYNC’nin piyasa değeri 285 milyon dolar, fiyatı ise 0,30 dolardır.

destra

2- Banana Gun (BANANA)

Banana Gun, otomatik sniping, anti-rug ve özel işlemler gibi araçlar içeren, Ethereum‘da lansman ve token alım-satımı yapmak için kullanılan bir Telegram botudur. Haberin yazımı itibarıyla BANANA‘nın piyasa değeri 107 milyon dolar, fiyatı ise 41,5 dolardır.

bananagun

3- Patex (PATEX)

Patex Network, EVM uyumlu geliştirme desteği ile sözleşmeleri dağıtmak ve zincirler arası uygulamalar oluşturmak için araçlar ve kılavuzlar sunar. Haberin yazımı itibarıyla PATEX’in piyasa değeri 5,87 milyon dolar, fiyatı ise 4,6 dolardır.

patex

4- KTX Finance (KTC)

KTXFinance, şeffaf ve güvenli sürekli ticarete odaklanan, büyük çiftlerde 100 kata kadar kaldıraçlı ticaret sunan merkeziyetsiz bir platformdur. Haberin yazımı itibarıyla KTC’nin piyasa değeri 7 milyon dolar, fiyatı ise 0,99 dolardır.

ktx

5- Propy (PRO)

Propy, işlemleri otomatikleştiren, akıllı sözleşmelerle çevrimiçi, güvenli ve verimli hale getiren teknolojisiyle gayrimenkulde devrim yaratıyor. Haberin yazımı itibarıyla PRO’nun piyasa değeri 238 milyon dolar, fiyatı ise 2,3 dolardır.

propy altcoin

6- Opulous (OPUL)

Ditto Music’ten Lee Parsons tarafından kurulan Opulous, müzisyenlerin kontrolü ellerinde tutmalarını ve hayranlarıyla doğrudan bağlantı kurmalarını sağlayan bir blokzinciri platformudur. Haberin yazımı itibarıyla OPUL’un piyasa değeri 238 milyon dolar, fiyatı ise 2,3 dolardır.

opulous

7- Verasity (VRA)

Verasity, ‘Proof of View’ teknolojisi ile dijital reklam güvenini artıran, işlemleri ve reklamları sahtekarlığa karşı güvence altına alan bir ekosistemdir. Haberin yazımı itibarıyla VRA’nın piyasa değeri 55 milyon dolar, fiyatı ise 0,005 dolardır.

verasity

8- GamerHash (GHX)

GamerHash, 2017’den beri kripto madenciliği, NFT’ler ve dijital oyun ekonomisine odaklanan, oyun ve blokzinciri teknolojisini birleştiren uzmanlardan oluşan bir topluluktur. Haberin yazımı itibarıyla GHX’in piyasa değeri 101 milyon dolar, fiyatı ise 0,15 dolardır.

gmx binance

9- Alethea AI (ALI)

Alethea AI, demokratik erişime ve herkes için eşit faydalara odaklanarrak AI sahipliğini teşvik etmek için AI ve blokzincirini birleştirir. Haberin yazımı itibarıyla GHX’in piyasa değeri 60 milyon dolar, fiyatı ise 0,016 dolardır.

ali binance

10- ChainGPT (CGPT)

ChainGPT, Web3 için yapay zeka çözümleri geliştirmekte, yapay zeka sohbet robotları, NFT jeneratörleri ve akıllı sözleşme denetçileri gibi araçlarlablok zinciri ve kripto alanını iyileştirmektedir.

chaingpt binance

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner