Yükleniyor...

Ünlü Müzisyen Grimes, Avalanche (AVAX) Girişiminin Bir Parçası Olarak “Çocuk Metaverse Kitabı”nı Duyurdu

Kanadalı müzisyen Grimes, "galaksiler arası çocuk metaverse kitabı"nı piyasaya sürüyor.

grimes

Kanadalı müzisyen Grimes, “galaksiler arası çocuk metaverse kitabı”nı piyasaya sürüyor.

Barselona’daki Avalanche Zirvesi’nde duyurulan proje hakkında konuşan Grimes, projenin OP3N’den gelen 100 milyon dolarlık bir girişimin parçası olduğunu ve Avalanche Vakfı’nın sanatla ilgili projelerin geliştirilmesini desteklemeyi amaçladığını dile getirdi.

Grimes şu şekilde devam etti:

“Web 3’e ilk girdiğimde, görmeyi umduğum türden bir projeydi.

Bebekler için yetişkinler için derinden anlamı olan bir deneyim yaratmak amacıyla bebekler ve küçük çocuklar için bir dizi eğitici sanat başlatmak üzere ortak olmaktan ötürü çok heyecanlıyım”

Sanatçı daha önce Mart 2021’de bir NFT koleksiyonu çıkardıktan sonra bundan 6 milyon dolar gelir elde etti. Grimes ayrıca TikTok’un NFT koleksiyonunda da yer aldı.

OP3N, kendisini Web 3’teki geliştiricileri güçlendirmek için bir launchpad olarak tanımlıyor ve 100 milyon dolarlık girişimi başlatmak için Avalanche Vakfı ile ortaklık kuruyor. “Culture Catalyst” olarak adlandırılan proje, Grimes’ın kitap projesini de barındıracak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner