Yükleniyor...

UXLINK’ten 550 binden fazla kişiye airdrop kampanyası

Lider web3 sosyal platformu UXLINK 550 binden fazla topluluk katılımcısına airdrop yapmayı planlıyor, NFT dört gün içinde basılmaya başlanacak ve 29 Nisan'da piyasaya sürülecek.

btch bulten kopya 3

Lider web3 sosyal platformu UXLINK 550 binden fazla topluluk katılımcısına airdrop yapmayı planlıyor, NFT dört gün içinde basılmaya başlanacak ve 29 Nisan’da piyasaya sürülecek.

Resmi kaynaklara göre sosyal platform UXLINK, 550.000’den fazla topluluk katılımcısını kapsaması beklenen airdrop etkinliklerinin ilk sezonunu başlatmaya hazırlanıyor. 5,5 milyondan fazla kullanıcısı olan UXLINK, bu airdrop aracılığıyla aktif kullanıcı tabanının yaklaşık yüzde 10’una ulaşmayı hedefliyor. Airdroplar, topluluk oylamasıyla seçilen dört temalı NFT koleksiyonu (MOON, TRUST, FRENS ve LINK) ile NFT sertifikaları aracılığıyla kolaylaştırılacaktır. Basımın 3 Mayıs’ta başlaması planlanıyor.


UXLINK şu anda topluluk üyelerini şu temel görevleri en kısa sürede tamamlamaya çağırıyor: 1. Arkadaşlarınızı UXLINK’e katılmaya davet edin; 2. Zincir içi etkileşimlere katılın; 3. Cüzdanı bağlayın.

Çeşitli UXLINK ekosistem projelerinden temsilciler ve OKX Venture ile ortak bir girişim olan AIRDROP2049 katılımcıları, UXLINK’in yaklaşan NFT sürümünü onayladıklarını ve UXLINK NFT sahiplerine airdrop avantajlarını genişletme taahhütlerini teyit ettiler.

UXLINK, Dapps ve geliştiriciler için en büyük web3 sosyal ağı ve sosyal altyapısı olmayı hedefleyen, kitlesel benimseme için tasarlanmış yenilikçi bir web3 sosyal platformudur. Genellikle takip eden / tek yönlü ilişkiler kuran çoğu web3 sosyal projesinin aksine, UXLINK gerçek dünya sosyal / iki yönlü ilişkiye odaklanır ve yenilikçi Gruplar araçları ve protokolleri ile kullanıcılar ile kullanıcılar, Dapps ile kullanıcılar arasında gerçek zamanlı etkileşimler sağlar.

İletişim Bilgileri:
Web Sitesi I Twitter I Telegram

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner