Yükleniyor...

Vodafone, Decentraland Metaverse Platformunda Mağaza Açıyor

Uluslararası telekomünikasyon şirketi Vodafone, metaverse’teki ilk mağazasını açmaya hazırlanıyor.

vodafone metaverse

Uluslararası telekomünikasyon şirketi Vodafone, metaverse’teki ilk mağazasını açmaya hazırlanıyor. Popüler metaverse platformu Decentraland’de açılacak mağazada kullanıcılar, Vodafone ürün ve hizmetlerini sanal evrende deneyimleyebilecek.

Vodafone Türkiye, Vodafone Metaverse Mağaza ile Vodafone Grubu ülkeleri arasında metaverse’te mağaza açan ilk ülke olacak. 66,-1 parsel lokasyonunda açılacak mağazada Vodafone’un Red ve FreeZone gibi markalarına ait kampanyalar için özel alanlar da bulunacak.

Vodafone’un Ürün ve Hizmetlerine Metaverse Mağazasından Ulaşılabilecek

Müşteriler için sunulan birçok içerik de mağazada yer alacak. Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik deneyimlerinin de sunulacağı mağazada çeşitli etkinlikler ve lansmanlar gerçekleşecek.

Vodafone Metaverse Mağaza’da müşterileri, kişisel dijital asistan TOBi karşılayacak.

“Vodafone Metaverse Mağaza’yı Çok Yakında Hizmete Sunacağız”

vodafone metaverse

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu;

“Şirket olarak, yeni nesil perakendecilik konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Tüm kanallarımızı müşterilerimizin deneyimine ve ihtiyaçlarına odaklayarak tasarlıyor ve değişen alışveriş eğilimlerine uygun bir şekilde yenilikler yapmayı sürdürüyoruz. Çoklu kanal stratejimizle müşterilerimize ekosistemin her köşesinde ürün ve hizmetlerimize ulaşabilme imkanı sunuyoruz. Bu anlayışla, metaverse’te de yer almak üzere harekete geçtik. Araştırmalara göre metaverse, firmalar için 8 trilyon dolarlık fırsat barındıran büyük bir sanal evren olma yolunda hızla ilerliyor. Çok yakında hizmete sunacağımız metaverse mağaza ile biz de metaverse ortamında müşterilerimize Vodafone ayrıcalığını yaşatmayı hedefliyoruz. Şirket olarak, müşterilerimize her ortamda en iyi dijital deneyimi sunmaya devam edeceğiz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x