Yükleniyor...

WLD token listeleme ardından yükseliş yaşadı

Bugün birçok borsada aynı anda listelenen WLD token, listelemelerin ardından yükseliş kaydetti.

kripto yukselis op

Bugün birçok borsada aynı anda listelenen WLD token, listelemelerin ardından yükseliş kaydetti.

Worldcoin’in WLD token’ı kripto para borsalarında listelenmesinin ardından çıkış yaşadı. Token’ın yükselişi yüzde 80’i aştı.

Worldcoin’in WLD token’ı listelemelerin ardından yüzde 80’i aşkın yükseldi

Worldcoin’in WLD token’ı, birden fazla kripto borsasında listelendikten sonra yüzde 88 artışla 3.14 dolara yükseldi. Binance, Huobi, Bybit ve OKX gibi büyük kripto para borsaları WLD token’ını listeledi.

Huobi ve Bybit, Worldcoin’in WLD token’ını zaten listeledi ve hem para yatırma hem de ticaret işlemlerine izin verildi. Bybit, para çekme işlemlerini yakında kullanıma sunacak. OKX ise para yatırma işlemlerini etkinleştirdi ve token yatırma gereksinimlerini karşıladığında WLD/USDT ticaret çiftini listeleyeceğini açıkladı.

worldcoin

Binance, token’ı Pazartesi günü listeledi ve WLD/BTC ve WLD/USDT spot ticaret çiftlerinde işlem yapılmasına izin verdi. WLD token’ı için çekme işlemleri ise geçici olarak 25 Temmuz Salı günü saat 12.00 TSİ başlayacak.

Ayrıca, MEXC, Bitget, BitMart, LBank, Bitrue, Bithumb ve KuCoin gibi diğer borsalar da WLD token’ını listelemeyi planladıklarını açıkladılar. Bu listeleme, Worldcoin’in WLD token’ı için ilgiyi ve değeri artırdı ve kripto para topluluğunda büyük bir ilgi uyandırdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner