Yükleniyor...

XRP Fiyat Analizi: Sırada Ne Var?

Orlin Myer'in XRP fiyat analizi, kripto paranın 0.

xrp fiyat analizi sirada ne var

Orlin Myer’in XRP fiyat analizi, kripto paranın 0.5 dolar seviyesine yükseleceğini gösteriyor. Kripto para birimi, günün ikinci yarısında yükselen üçgen formasyonu oluşturdu.

XRP 1 Günlük Fiyat Analizi

XRP, 19 Kasım öğleden sonra yükselmeye başlamıştı. Fiyatı günün en yüksek seviyesi olan 0.30692 dolara ulaştı. Yayın saati itibariyle kripto para, 0.4159 doları civarında fiyatlanmış durumda.

Kripto para günün ilk yarısında düşüş gösterdi. Yukarıdaki tabloya göre, fiyatta azalan bir eğim gözlemlendi ve günün en düşük seviyesi olan 0.28404 dolara ulaştı.

Sırada Ne Var?

Aşağıdaki tabloya baktığımızda, kripto paranın 1 haftalık zaman diliminde uzun bir azalan üçgen formasyonunda yer aldığını görürüz. Analist, kripto paranın buradan bir kırılma yaşayacağına inanıyor.

2014’ten 2017’ye kadar, kripto para benzer bir azalan üçgende işlem gördü ve sonunda 2017-2018 yükselişi sırasında yukarı yönlü kırıldı. Fiyat yavaş yavaş kripto paranın şu anda işlem gördüğü bu ikinci azalan üçgene girdi.

XRP, azalan üçgenin üst sınırını test ediyor ve analist, eskisine çok benzer fiyat hareketlerinin gerçekleştiğine inanıyor. Uzun azalan üçgenin kırılması, XRP piyasasının yükselişe geçmesine ve yukarı yönde uzun bir ralliye neden olabilir.

Momentum Divergence teknik göstergesi de azalan üçgenden yukarı doğru hareket ederken, Moving Average Convergence Divergence (MACD) çizgisi sinyal çizgisinin üzerine çıkmış durumda. Pozitif bölgede histogram boyutu da artıyor gibi görünüyor. Tüm bunlar ileride yükseliş eğilimi olduğuna işaret ediyor.

XRP Fiyat Tahmini: Yukarı Yönlü Kırılma Önde mi?

Kripto para, 1 saatlik zaman diliminde bir üçgen modeline girdi. Analist, kripto paranın yukarı doğru kırılacağına ve üst sınırına doğru yükseleceğine inanıyor.

Analist, fiyatın 27 Kasım’a kadar 0.50 dolar seviyesine yükseleceğine inanıyor ve bu kurulumunun üst sınırının yerleştirildiği yer burası. Kripto para, bu kurulumun altında çalışan uzun bir trend çizgisi ile destekleniyor. Grafik, kripto paranın, fiyat oynaklığı azalıncaya ve üçgen sona erene kadar üçgen desen içinde bir dalga formu oluşturması gerektiğini gösteriyor. Bundan sonra fiyat, üçgen formunun üst sınırını test etmeye ve yukarı doğru kırmaya çalışacaktır.

Sonraki Seviyeler Neler?

Kripto para bir dalga formunda hareket ediyor ve analist, fiyatın azalan üçgenin üst sınırına doğru pompalanacağına inanıyor, bu da daha sonra yukarı doğru kırılacak ve 1.5 dolar seviyesine doğru yükselecek, ardından bir geri çekilme yaşayacak ve 4.44 dolar seviyesine yükselecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner