Yükleniyor...

XRP’de ortalık karıştı: Ne zaman uçuşa geçecek?

Ripple'dan 2 milyar dolar talep eden SEC, XRP'nin fiyat yapısını etkileyerek ortalığı karıştırdı, XRP için son durum ne?

xrp coin 26mart

Ripple’dan 2 milyar dolar talep eden SEC, XRP’nin fiyat yapısını etkileyerek ortalığı karıştırdı, XRP için son durum ne?

Uzun bir süredir Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile başı dertte olan Ripple’da tarih tekerrür edecek mi? SEC’yle girdiği mücadeleyle aylardır fiyatı baskılanan XRP pozitif bir gelişmeyle bu sürece son verebilir. Yükseliş sezonuna rağmen düzenleyicilerden dolayı boğa koşusuna bir türlü başlayamayan XRP ne zaman yükselişe geçebilir? Hangi seviyelere ulaşabilir?

XRP teknik ve temel analiz desteğiyle artış yaşayabilir!

XRP’nin geçmişteki fiyat hareketlerine baktığımızda teknik taraftan ziyade haber akışı daha çok öne çıkıyor. Genelde SEC’e dair gelişmelerle fiyatlayan popüler coin, son gelişmeyle beraber rüzgarı arkasına aldı. BTC’nin de iyi bir fiyat yapısı çizmesi, major coin’deki yükselişin önünü açtı. Peki XRP hangi seviyelere doğru yol alabilir? Hangi seviyelerin takibi önemli olacaktır?

xrp coin

Haberin yazımı itibarıyla 0,6504 dolardan işlem gören XRP, SEC mücadelesini önde götürmesi, BTC’nin yukarı yönlü hareketi veya BTC dominasyonunun düşmesi halinde boğa koşusuna başlayabilir. Böyle bir senaryoda ilk olarak sırasıyla 0,6686 – 0,7134 ve 0,7442 dolara doğru yükseliş sergileyebilir. SEC’in Ripple’a zorluk çıkarması veya BTC’nin 70.000 dolar üzerinde günlük kapanış yapamaması gibi unsurlar fiyatı haliyle alt seviyelere çekecektir. Böyle bir senaryoda ise sırasıyla 0,6260 – 0,5787 ve 0,5260 dolara bir geri çekilme gelebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner