Yükleniyor...

Yatırımcılar bu 5 altcoin’e yöneliyor: Yükseliş eğilimi!

Bitcoin'in (BTC) 65 bin doların üzerine atmasından sonra hangi projelere eğilim arttı?

memecoin grafik yükseliş

Bitcoin’in (BTC) 65 bin doların üzerine atmasından sonra hangi projelere eğilim arttı?

Bitcoin’in yükseliş ivmesi yakalamasıyla beraber atağa kalkan altcoin’ler, yatırımcısının yüzünü güldürdü. Çoğu altcoin BTC dominasyonundan dolayı biraz baskılanmış olsa da bazı projeler aradan sıyrılmayı bildi. Peki son 24 saatte yaşadıkları yükseliş ile hangi altcoin’ler kendini gösterdi?

boga altcoin

1- Pepe (PEPE)

Son zamanların açık ara en güçlü duran memecoin’i PEPE, son 24 saatte yüzde 7,50 artış kaydetti. Sadece kendi kategorisine değil, altcoin piyasasına büyük bir fark atan popüler coin, listenin ilk sırasına yerleşti. 2024 memecoin trendi PEPE işe şekillenecek gibi duruyor.

pepe altcoin 17mayis

2- Wormhole (W)

Piyasaya sürüldüğü anda büyük bir kaos yaratan W, son 24 saatte yüzde 3,50 yükseliş yaşadı. Airdrop dağıtımıyla satış baskısı gören Solana ekosisteminin popüler coin’i W, yavaş yavaş toparlıyor görünüyor.

w altcoin

3- Arweave (AR)

2024 boğasının potansiyelli altcoin’lerinden biri olarak görülen AR, son 24 saatte yüzde 3,20’lik bir performans gösterdi. BTC düşüşlerinden neredeyse hiç etkilenmeyen AR, güçlü duruşuyla dikkatleri çekmeye devam ediyor. AR yatırımcıları ise bundan sonraki fiyat hareketli için meraklı.

ar coin 17mayis

4- Floki (FLOKI)

Memecoin’lerin önemli isimlerinden FLOKI, son 24 saatte yüzde 1,70 artış kaydetti. Çoğu memecoin’e oranla daha iyi bir duruş sergileyen FLOKI, yatırımcısının yüzünü güldürdü.

floki altcoin kripto

5- Internet Computer (ICP)

Bir zamanlar sert yükselişleriyle piyasayı sallayan ICP, son 24 saatte yüzde 1,20 yükseliş yaşadı. Bitcoin’deki geri çekilmelerde ayakta kalmayı başaran popüler altcoin, yükseliş süreci için şimdiden umut verdi. Özellikle de internet teknolojisinin öne çıkması, ICP’deki büyük yükselişlerin önünü açabilir.

icp altcoin 1

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner