Yükleniyor...

Yeni Film Cryptopia, Bitcoin ve Blockchain’i Anlatıyor

Işıklar.

yeni film cryptopia bitcoini anlatıyor

Işıklar. Kripto. Bitcoin.

Belki devlet hesabınızdan nasıl daha fazla ücretsiz nakit alacağınızı merak ederek banka hesabınıza bakıyorsunuzdur. Ya da belki de beyninizi, parayı yeniden keşfederek dünyayı değiştirmesi gereken dijital para birimlerini anlamak için yoruyorsunuz.

Duyduğunuz tüm Bitcoin gevezeliklerini normal insanlar için sindirilebilir temellere dönüştürebilecek bir anlatı arıyorsanız, Cryptopia: Bitcoin, Blockchains ve İnternetin Geleceği sizin için ideal bir seçim olabilir. Çevrimiçi yayınlanan belgesel, dünyanın önde gelen dijital para birimini, herkesin anlayabileceği bir biçimde anlatıyor.

Bitcoin’i Detaylıca Anlatıyor

Film yapımcısı Torsten Hoffmann, Bitcoin’e ışık tutan endüstri liderleriyle buluşarak filmi hazırladı. Belgesel, izleyiciyi Bitcoin’i anlatan 3D animasyonlarla buluşturuyor, para biriminin nasıl çalıştığı ve neden bir dolarlık banknottan daha fazlası olduğunu anlatıyor. Başlangıçta Ocak ayında Avustralya’da piyasaya sürülen Cryptopia artık görüntüleme başına ödeme ile başka ülkelerde de izlenebiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner