Yükleniyor...

Yuga Labs, Metaverse Platformu İçin Litepaper Yayınladı

NFT alanı her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

yuga labs metaverse platformu icin litepaper yayinladi

NFT alanı her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Bu kez NFT sektörü için önemli çalışmalar yapan Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki şirket Yuga Labs tarafında yeni bir gelişme yaşandı.

Yuga Labs Yeni Çalışmalar Yürütüyor

Yuga Labs, yazılım şirketi Improbable ile geliştirilmekte olan metaverse platformu için bir başlangıç ​​kılavuzu olan Otherside literatürünü yayınladı.

yuga labs metaverse platformu icin litepaper yayinladi

Yuga Labs, metaverse projesi Otherside için projenin vizyonu, geleceği ve etiğiyle ilgili bir belge yayınladığını duyurdu.

Yuga Labs, Twitter üzerinden konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Bu belge, bir başlangıç ​​kılavuzu olarak hizmet ediyor. Platformun temel ilkelerini, geliştiricilerinin yeteneklerini ve topluluk oluşturma olanaklarını kapsıyor.

Çevrimiçi alanı oluşturmak için İngiltere merkezli oyun geliştiricisi Improbable ile birlikte çalışan Yuga Labs, metaverse platformunu geliştirmek Litepaper’ı bir basamak taşı olarak görüyor.

Şirket, platformun geliştirilmesinde açık, şeffaf ve yinelemeli bir tutum sergileyeceğini, bunun da doğru bir seyir izlemesini sağlayacağını dile getirdi.

Ayrıca hatırlatacak olursak, geçtiğimiz mayıs ayında Yuga Labs’ın metaverse projesi Otherside NFT’leri saatler içinde tükenerek rekora imza atmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner