Zoe Wei: Türkiye'den İyi Projelerle Tanıştık • Coinkolik
Yükleniyor...

Zoe Wei: Türkiye’den İyi Projelerle Tanıştık

İstanbul Blockchain Week'e katılan BNB Chain Kıdemli Operasyon Müdürü Zoe Wei, Coinkolik ekibinin sorularına yanıt verdi.

İstanbul Blockchain Week’e katılan BNB Chain Kıdemli Operasyon Müdürü Zoe Wei, Coinkolik ekibinin sorularına yanıt verdi.

İstanbul Blockchain Week, sektörün paydaşlarını bir araya getirdi. Etkinliğe katılan birçok önemli isim İstanbul’da bulunmalarından dolayı oldukça heyecanlı olduklarını dile getirdi. Etkinlik katılımcılarına kapılarını 14 Kasım’da açtı.

“Aslında En Güvenli Blockchain Ağıyız”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BNB Chain Kıdemli Operasyon Müdürü Zoe Wei, Coinkolik ekibinin sorularına İstanbul Blockchain Week kapsamında Coinkolik ekibinin sorularını yanıtladı.

Zoe Wei, gündemdeki olayları değerlendirirken Türkiye’nin kripto para ve Blockchain teknolojisindeki rolünü değerlendirdi. Wei, ayrıca Türkiye’de takip ettikleri projelerden de bahsetti.

“Aslında en güvenli Blockchain ağıyız. Herhangi bir olay olduğunda koordine olup kullanıcıların varlıkları güvende mi ilk onu kontrol ediyoruz. Hack saldırısında herhangi bir teknik hata ile kullanıcı fonlarında bir sorun oluşursa bunu gideriyoruz. Burada çok fazla iyi uygulama ve projeyle tanıştık. BNB Chain’e daha fazla Türk proje getirmek istiyoruz. Doğuda ve batıda çok farklı konferanslara katılıyoruz ve birçok başka Blockchain’in temsilcilerini görüyoruz. Blockchain ağlarının birlikte çalışması ekosisteme kaktı sağlayacaktır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x