Yükleniyor...

2.8 Milyar Dolarlık Fidelity’den Ethereum Açıklaması

Yatırım devi Fidelity Digital Assets’in Başkanı Tom Jessop kısa süre önce şirketin gelecek planlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Fidelity Kripto Para Platformu

Yatırım devi Fidelity Digital Assets’in Başkanı Tom Jessop kısa süre önce şirketin gelecek planlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Jessop bu açıklamaları sırasında Ethereum’dan bahsederek önümüzdeki aylarda Ethereum’u platforma ekleyebileceklerini ifade etti.

Ethereum ile İlgili Çok Fazla Çalışma Yaptık

Bireysel yatırımcılardan ziyade hedge fonlarına ve çeşitli kurumsal yatırımcılara hitap eden Fidelity, şu anda 2.8 milyar dolardan fazla parayı kontrol ediyor. “Ethereum ile ilgili çok fazla çalışma yaptık. Müşterilerden aldığımız tepki doğrultusunda yeni yılda Ethereum’u da platforma eklemeyi düşünüyoruz.” diyen Jessop’un bu açıklaması her yönüyle Ethereum fiyatı için kritik öneme sahip.

Fidelity’nin en büyük altcoin’i platformuna ekleyip eklemeyeceğiyle ilgili henüz kesin bilgi bulunmuyor ancak görünüşe göre Fidelity ekibi konuyla ilgili bazı çalışmalar yapmış durumda. Özellikle Ethereum’a duyulan talebin artması Fidelity’nin bu yönde bir adım atmaya zorlayabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x