Yükleniyor...

Analist Altcoin Sezonunda Yatırımcıların Karlarını Katlayacağına İnandığı 4 Altcoin Projesini Açıkladı

Kripto para analisti ve fenomeni Lark Davis, yatırımcıları zenginleştirme potansiyeline sahip olduğuna inandığı ve altcoin portföyüne eklediği dört yeni altcoin’i açıkladı.

analist altcoin sezonunda yatirimcilarin karlarini katlayacagina inandigi 4 altcoin projesini acikladi 1

Kripto para analisti ve fenomeni Lark Davis, yatırımcıları zenginleştirme potansiyeline sahip olduğuna inandığı ve altcoin portföyüne eklediği dört yeni altcoin’i açıkladı.

Bir Daily Hodl haberine göre, yeni bir videoda Davis, YouTube’daki 183.000 abonesine Polkadot (DOT), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) gibi protokollerde bulunan milyarlarca dolar likiditeyi serbest bırakmayı amaçlayan merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi olan RAMP’e yatırım yaptığını söylüyor.

“RAMP, akıllı sözleşmeleriyle stake yapmanıza ve ardından stake sermayenize eşdeğer miktarda rUSD stablecoin’i almanıza izin vererek bu değeri açmanıza izin veriyor. Böylece, bu USD coinlerini dışarı çıkıp daha fazla getiri elde etmek için kullanabilirsiniz. Temel olarak, başka türlü elde edebileceğiniz kazançlarınızı ikiye, üçe ve hatta potansiyel olarak birçok kat artıracaksınız.”

Listedeki bir sonraki altcoin, MahaDAO’nun algoritmik stabilcoin’i ARTH token’dır.

“Altcoin’in arzı esnektir. ARTH token’ın değeri hedef fiyatının üzerinde olduğunda, protokol arzı sulandırır ve fiyatı tekrar sabitlemek için yeni tokenlar çıkarır. ARTH hedef fiyatın altında işlem yaptığında, ARTH’leri geri almak ve yakmak için kullanılan borç biçiminde tahvil çıkarır.”

Davis ARTH’ın, 560 milyon dolarlık piyasa değerine sahip Empty Set Dollar (ESD) gibi diğer senyoraj altcoin’lerine kıyasla nispeten küçük piyasa olan 2 milyon dolarlık piyasa değerine rağmen devasa bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu vurguluyor.

Davis’in radarındaki üçüncü altcoin, Polkadot tabanlı DeFi protokolü ve likidite toplayıcı Reef Finance (REEF).

“En iyi alım satım fiyatlarını almanızı sağlamak için hem merkezi hem de merkezyetsiz borsalardan likidite sağlıyorlar. Ayrıca Reef getiri motoru aracılığıyla akıllı lending, borrowing, staking ve madencilik sunuyorlar.”

Davis, REEF’in yeni DeFi projelerinde ortaya çıkma eğiliminde olan “farm and dump” aşamasından sağ çıkmayı başardığını söylüyor. Şimdi, REEF’in yükseliş performansı göstermeye başlamasını ve fiyat keşfi yolunda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.05 doları aşmasını bekliyor.

Davis’in izlediği dördüncü kripto para, robotları birbirine bağlamak ve onları Polkadot ve Ethereum (ETH) gibi blokzincirlerinin kontrolü altına almak için tasarlanmış bir proje olan Robonomics Network (XRT).

“Artık nesnelerin interneti her geçen gün daha gerçek hale geliyor ve dünyanın derin ve verimli iletişim gerektireceği gerçeğini karşılamak için daha fazla çözüm gerektiriyor. Robonomics, tüm bu farklı cihazları birbirine bağlayarak bir hizmet olarak robotların bir şey olmasına izin vermek için var. Blokzinciri ve robotikleri bir araya getirmenin ön saflarında olmayı hedefliyor.”

Davis, robotik teknolojinin önümüzdeki yıllarda büyük bir trend haline geleceğini öngörüyor ve Robonomics bu bu trendin ön saflarında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner