Yükleniyor...

Analist Altuğ İşler, Bu Paralardan Yükseliş Sinyali Verdi

Yerel kripto para topluluğunun sevilen isimlerinden Altuğ İşler, Twitter'da kripto paralarla ilgili bir öngörüsüne dair açıklama yaptı.

2 ıeo

Yerel kripto para topluluğunun sevilen isimlerinden Altuğ İşler, Twitter’da kripto paralarla ilgili bir öngörüsüne dair açıklama yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Altuğ İşler, IEO paralarının yükselmesini bekliyorum diyerek şöyle bir açıklamada bulundu:

“Önümüzdeki dönemde son bir yılda Binance’a girmiş paralardan; özellikle IEO paralarından yükselişlerin devam etmesini bekliyorum. Yılların paraları gibi kemikleşmiş dirençleri ve fiyat arttıkça, elindekini satmayı bekleyen, tepeden alan kitlelerinin olmaması büyük avantaj.”

Altuğ İşler yine aynı şekilde bu durumun “Okex ve benzeri diğer büyük borsalara giren taze paralar için de geçerli” olduğunu sözlerine ekledi.

Altuğ İşler, topluluğun yine önde gelen isimlerinden Oytun Es ile birlikte, Youtube kanallarında kripto para gündemine dair video paylaşımları yapıyor.

IEO Paraları Nedir?

IEO (Initial Exchange Offering) dilimize ilk borsa teklifi olarak geçmiştir ve bir kripto para borsası tarafından denetlenen token satışı olarak bilinir. Borsa ve token geliştiricisinin aktif rol oynadığı, önemli bir yatırım alternatifidir.

Token projeleri IEO sürecinde kripto para borsalarında satılır ancak süreç bittikten sonra borsada listelenmeye devam eder. Böylece borsa, token projesinin pazarlamasında  önemli bir konuma sahiptir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x