Analist: Bitcoin (BTC) Bu Şekilde Devam Ederse 7.700 Dolara Gidebilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Analist: Bitcoin (BTC) Bu Şekilde Devam Ederse 7.700 Dolara Gidebilir

Bloomberg dahil birçok uzman, bir süredir yatay trendde olan Bitcoin'in (BTC) kısa vadede önemli bir artış göstermeyeceğine inanıyor.

Bitcoin BTC

Bloomberg dahil birçok uzman, bir süredir yatay trendde olan Bitcoin’in (BTC) kısa vadede önemli bir artış göstermeyeceğine inanıyor. Bu noktada kripto para topluluğunun büyük kısmı tüm umutlarını Mayıs 2020’de gerçekleşecek olan Bitcoin yarılanmasına bağlamış durumda.

Twitter’daki popüler kripto para analisti @CryptoMichNL, Bitcoin’in can sıkıcı güncel durumuyla ilgili bir değerlendirmede bulundu. Analist, Bitcoin’in 7.000 dolar seviyesine düşmeden mevcut durumunu koruması durumunda fiyatın 7.700 dolar alanına doğru gidebileceğini gösteren bir grafik paylaştı. Ancak analist ayıların kontrolü ele alması durumunda fiyatın 6.900 – 7.000 dolara düşebileceğine de dikkat çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in Fraktal Analizi Güncellendi

Kripto paralar üzerinde fraktal analiz ile çalışan Twitter’daki kripto para trader’ı @nebraskangooner, daha önce Bitcoin’in fraktal analiz grafiğinde bir güncelleme yaptı ve işlerin çok yakında ilginçleşeceğini söyledi.

Trader’ın paylaştığı grafiğe göre, Bitcoin fiyatı Şubat ve Mart ayları arasında 9.700 dolar seviyesine girmeli. Mayıs ayındaki yarılanmadan sonra 9.000 dolar seviyesinden 7.400 dolara düşmesi gerekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x