Yükleniyor...

Dünyanın En Zengin İsimlerinin Servetlerinin Bitcoin (BTC) Karşılığı

"Milyoner olarak kalmak için kaç Bitcoin'e (BTC) sahip olmalısınız" şeklinde bir soru yöneltsek, muhtemelen Y kuşağının en şanslı insanlar olduğunu düşünürdünüz.

Bitcoin Haberleri

“Milyoner olarak kalmak için kaç Bitcoin’e (BTC) sahip olmalısınız” şeklinde bir soru yöneltsek, muhtemelen Y kuşağının en şanslı insanlar olduğunu düşünürdünüz. Ne de olsa bugün dünyanın en zengin isimlerinin büyük çoğunluğu bu kuşağın birer ferdi.

Bitcoin (BTC), özgür para olarak küresel nüfuz elde etmek istiyorsa her yerde ve güvenilir üçüncü tarafların veya merkezi varlıkların ortadan kaldırılması ve bundan da önce gelecek nesillerin karakterlerinin değişmesi gerekiyor.

Böyle bir gelecek nasıl olurdu? Muhtemelen bir Mac’in kaç Bitcoin (BTC), bir masanın kaç Bitcoin’e (BTC) mal olduğunun konuşulduğu bir gündelik yaşam söz konusu olacaktı. Yüksek ihtimalle böyle bir dünyada Bitcoin’den (BTC) ziyade daha çok BTC’nin daha küçük birimi olan Satoshi’ler konuşulurdu. Peki, böyle bir dünyada dünyanın en zengin 20 isminin serveti kaç Bitcoin (BTC) olurdu?

Ambcrypto, dünyanın en zengin 20 isminin servetlerini 1 BTC’yi 7.500 dolar üzerinden baz alarak Bitcoin’e (BTC) dönüştürmüş ve ortaya ilginç bir tablo çıkmış. 131 milyar dolar ile dünyanın en zengin ismi olan Jeff Bezos’un Bitcoin’in (BTC) egemen olduğu dünyadaki serveti 17.46 milyon BTC’ye evrilmiş. İşte Bitcoin’in dünyaya egemen bir para olduğu bir gelecekten önce bugün için dünyanın en zengin isimlerinin servetlerinin Bitcoin (BTC) karşılığı:

Dünyanın En Zengin İsimleri Bitcoin BTC

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner