Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Analist Bu 5 Altcoin Projesine Dikkat Çekti

Analist Bu 5 Altcoin Projesine Dikkat Çekti

ABONE OL:google-news

Yerli kripto para analistlerinden Dr. Hardfork bugün Twitter hesabı üzerinden 5 DeFi (Merkeziyetsiz Finans) projesine dikkat çekti.

2020 yılının en büyük olaylarından biri kuşkusuz DeFi’ın yükselişi oldu. Birçok sağlam DeFi projesi, kripto para piyasasına damgasını vurdu ve birçok kripto para analisti ve yatırımcının dikkatini çekti. Kripto para dünyasının ünlü isimlerinden Galaxy Dijital CEO’su Mike Novogratz, geçtiğimiz günlerde kripto para yatırımcılarına seslenerek kaliteli DeFi projelerini longlamalarını önerdi.

Kripto para analisti Dr. Hardfork ise, 2021 yılının da DeFi yılı olacağını söyledi ve favori DeFi projelerini açıkladı. Ona göre SUSHI, AAVE, SRM, UNI ve BAND DeFi ekosisteminin dikkat çekici projeleri arasında yer alıyor.

SUSHI (SUSHI)

Önde gelen DeFi projelerinden SUSHI, son 30 günde %70 kazanım elde etmiş durumda. Son 24 saatte %24.6 düşüş yaşayan SUSHI, yayın saati itibariyle 3.36 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Aave (AAVE)

Bir diğer dikkat çeken DeFI projesi olan AAVE, son 30 günde %33.8 değer kazandı. Son 24 saatte %17 düşüş kaydeden AAVE, yayın saati itibariyle 100.37 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Serum (SRM)

Kripto para analistlerinin listesinde görmeye alışkın olduğumuz Serum (SRM) ise son 30 günde %23.5 yükseliş yaşadı. Son 24 saatte %21.1 değer kaybeden SRM, yayın saatti itibariyle 1.27 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Uniswap (UNI)

Geçen sene 1200 dolarlık airdrop ile kripto para topluluğunda büyük bit heyecan uyandıran Uniswap (UNI) son 30 günde %55.1 değer kazandı. Son 24 saatte %22.4 düşüş yaşayan UNI, yayın saati itibariyle 4.61 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Band Protocol (BAND)

Kripto para analistlerin dikkat çektiği bir başka DeFi projesi olan Band Protokol (BAND), son 30 günde %19.7 değer kazandı. Son 24 saatte %23 değer kaybeden BAND, yayın saati itibariyle 7.44 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar