Yükleniyor...

Analist Büyük Kazançlar Sağlayabileceğini Söylediği 5 Küçük Altcoin Cevherini Sıralıyor

Popüler kripto para trader’ı ve analist Lark Davis, yatırımcılara 100 kat getiri sağlayacağına inandığı 5 altcoin cevherini sıralıyor.

analist buyuk kazanclar saglayacagini soyledigi 5 kucuk altcoin cevherini siraliyor

Popüler kripto para trader’ı ve analist Lark Davis, yatırımcılara 100 kat getiri sağlayacağına inandığı 5 altcoin cevherini sıralıyor.

Yeni bir YouTube videosunda Davis, 206.000 abonesine ilk seçiminin RAMP, yani kullanıcıların kazanç elde ederken stake kapitaline ulaşmalarına imkan tanıyan ve milyarlarca doları serbest bırakan bir merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığı olduğunu söylüyor.

“Esasen, bu, yıl için toplam getiri kazancınızı ikiye veya üçe katlamanıza, hatta daha da fazla artırmanıza olanak tanır… Burada potansiyel değer milyarlarca doları yakalar.”

Davis, kanalında bu konu hakkında konuşmaya başladığından bu yana projenin 5 kat arttığını belirtiyor. Trader, şu anda piyasa değeri 63 milyon dolar olan varlığın daha çok artacağını ve blue-chip olarak adlandırılan kaliteli DeFi varlıklarından biri olabileceğini söylüyor. Ona göre bu altcoin bu yıl 1 milyar dolarlık piyasa değerine doğru ilerliyor.

Davis’in incelediği altcoin, 100 milyon dolarlık piyasa değeri altındaki başka bir DeFi projesi. Davis, kullanıcıların sermayelerini alandaki en kazançlı yield farming fırsatlarına yönlendirmelerine yardımcı olan APY.Finance’ın (APY), bu boğa döngüsünde potansiyel olarak milyar dolarlık bir piyasa değerine dönüşebileceğini söylüyor.

Davis, resmi ürün lansmanına yaklaşan projenin yearn.finance (YFI) ile rekabet edecek şekilde kurulduğuna inanıyor. Davis, DeFi projesinin uzun vadede yükseleceğine inansa da, son zamanlarda zorlandığını ve yatırımcıların kısa vadede daha iyi bir giriş için beklemek isteyebileceklerini belirtti.

Sırada Polkadot tabanlı likidite toplayıcı Reef Finance (REEF) var. Davis, yayın saati itibariyle 145 milyon dolarlık bir piyasa değerinde duran projenin, yükselişine devam etmeye hazır olduğunu belirtiyor:

“[Reef Finance], hem alım satıma hem de merkezi ve merkeziyetsiz borsalara erişime izin veriyor, böylece kripto para piyasasından likidite sağlıyor. Ayrıca, yapay zeka güdümlü bir getiri motoru sayesinde akıllı borç verme, akıllı borçlanma, stake etme ve madencilik sunuyorlar. Temel olarak, doğru zamanda doğru pazara odaklanan, yapım aşamasında tam anlamıyla bir DeFi gücü merkezi… Asıl ilginç olan, henüz Polkadot’ta inşa edilmiş herhangi bir DeFi blue-chip projenin olmaması. DeFi blue-chip’ler olacak ve Reef bunlardan biri olabilir.”

Davis’in listesindeki son iki altcoin, yaklaşan token satışlarına sahip olan ve erken yatırımcılarına ciddi kazançlar sağlayabileceğini söylediği projeler.

İlki, Polkadot blokzincirinde başlatılacak olan sentetik varlık ticareti, borç verme, ihraç ve ödünç alma platformu Shadows. Davis, projenin trilyonlarca dolarlık varlığa sahip “sentezlenebilen ve DeFi’ye getirilebilen” bir pazarın peşinden gittiğini söylüyor.

Davis, proje için token satışına girmenin pahalı olduğunu, ancak ilk lansmandan sonra Shadows’un Uniswap’te alım satıma açık olacağını belirtiyor.

Davis’in listesinin sonuncusu, lansmanından önce yaklaşık 20.000 Twitter takipçisine sahip olan ve merakla beklenen oyunlaştırılmış tahmin pazarı Polkamarkets (POLK).

“Polkamarkets, seçimler veya spor etkinlikleri gibi şeylerin sonuçları hakkında tahminler yapmanıza izin verecek… Tahmin piyasalarının Ethereum’da oldukça popüler olduğu kanıtlandı, ancak Polkamarkets’te yaptıklarının oyunlaştırılmasının bunu gerçekten bir sonraki seviyeye taşıyabileceğini düşünüyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner