Yükleniyor...

Analist Lark Davis’e Göre, Ağustos Ayında Büyük Yükseliş Yaşayabilecek 5 Altcoin

Kripto para trader’ı ve fenomeni Lark Davis, Ağustos ayında büyük kazançlar elde edebilecek 5 altcoin sıralıyor.

analist lark davise gore agustos ayinda buyuk yukselis yasayabilecek 5 altcoin

Kripto para trader’ı ve fenomeni Lark Davis, Ağustos ayında büyük kazançlar elde edebilecek 5 altcoin sıralıyor. 

Yeni bir videoda Davis, listesine Ethereum (ETH) ile başlıyor ve piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto paranın 4 Ağustos’taki Londra güncellemesini hatırlatıyor. 

Davis, güncellemeyi önümüzdeki ay ETH hakkında daha yükseliş yanlısı bir anlatıma yol açabilecek büyük bir katalizör olarak görüyor. Güncelleme diğer şeylerin yanı sıra Ethereum ağının işlem ücreti modellerini de elden geçirecek.

Analistin listesindeki iki numaralı altcoin, Mayıs ayında 2.45 dolara kadar yükselmeden önce yılı 0.02 dolardan açan ve yılda %13.150’lik inanılmaz bir kazanç sağlayan ikinci katman ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Davis’e göre MATIC’in yükselişi henüz bitmedi:

“Bu altcoin’in deposunda yükseliş için çok fazla yakıt kaldığını düşünüyorum. Bence piyasa daha da yükselişe geçerken Polygon için izleyeceğim bir sonraki fiyat hedefleri 5.00 dolar ve 10.00 dolar olacak.”

Trader’ın listesindeki üçüncü altcoin, merkeziyetsiz ödeme ağı Terra’nın yerel token’ı olan LUNA. Davis, LUNA’nın tokenomiklerini yenileyecek ve Solana (SOL) ve Cosmos (ATOM) gibi zincirler arası varlıklara destek ekleyecek, merakla beklenen Columbus-5 güncellemesi de dahil olmak üzere, LUNA’nın yakın gelecekte sert bir şekilde toplanmasına yardımcı olabilecek birkaç kilit katalizörü belirtiyor:

“Buradaki tüm bu şeyler çok çok önemli… Bunların hepsinin LUNA için olumlu fiyat katalizörleri var.”

Dört numaralı altcoin ise Polkadot (DOT). Davis, Polkadot’ın test ağı olan Kusama’daki son parachain müzayedelerini hatırlatıyor ve DOT’ın yakında kendi parachain müzayedelerine sahip olabileceğini ön görüyor:

“Parachainlerin gerçek bir şey haline geldiği Polkadot dönemine girdik. Kusama’da yaşıyorlar. Şu anda, bu adamlar aktif. Bir şeyler yapıyorlar, yani Polkadot’ın büyük kardeş zinciri –DOT ağı– çok da uzak olmayan bir gelecekte kendi parachain’lerine sahip olacak ve çok yakın bir zamanda bazı duyurular göreceğimizden şüpheleniyorum.

Sanırım çok yakında Polkadot ağı için duyurulan parachain müzayedelerini göreceğiz ve bu da Polkadot’ta parachainlerin lansmanında bu heyecanın dalgası oluştuğunu göreceğimiz anlamına geliyor.”

Davis’in Ağustos ayında radarında olacak son altcoin Cardano (ADA). Trader, geçen yıl ADA’nın “çok güçlü bir kripto para” olduğunu ve fiyatının 2020’de bu zamandan bu yana neredeyse 60 kat arttığını söylüyor. Davis’e göre, Cardano’nun Eylül için planlanan akıllı sözleşme uygulaması, ADA’yı bir sonraki seviyeye taşıyan katalizör olacak. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner