Yükleniyor...

Analist, Piyasa Toparlandıkça Bitcoin (BTC) ve Diğerlerinden Daha İyi Performans Göstereceğini Söylediği 2 Altcoin Açıklıyor

Popüler bir kripto para trader’ı ve analisti, piyasa toparlandıkça yukarı yönlü hareketler yapmak için en fazla potansiyele sahip olduğunu düşündüğü iki altcoin adı veriyor.

analist piyasa toparlandikca bitcoin btc ve diger altcoinlerden daha iyi performans gosterecegini soyledigi 2 altcoin acikliyor

Popüler bir kripto para trader’ı ve analisti, piyasa toparlandıkça yukarı yönlü hareketler yapmak için en fazla potansiyele sahip olduğunu düşündüğü iki altcoin adı veriyor.

Sektörde Smart Contracter olarak bilinen anonim analist, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolleri Aave (AAVE) ve Synthetix’in (SNX), son piyasa düzeltmesi sırasında diğer altcoin’lere kıyasla ne kadar güçlü oldukları göz önüne alındığında muhtemelen en çok yükselecekler olacağını söylüyor.

Bluntz, daha düşük seviyelere ulaşmak yerine (LL’ler) çoğu DeFi “blue-chip” varlığın daha yüksek seviyeden düşüşler (HL’ler) kaydettiğini ve sonuç olarak çift basamaklı aralıkta bir artış beklenmesi gerektiğini belirtiyor:

“$AAVE $SNXgibi #DeFi blue-chip’leri… Muhtemelen az değer kaybettikleri için en fazla artan olacaklar.

Birçoğu çok düşük seviyelere (LL – lower lows) bile gerilemedi. Bunun yerine yüksek seviyeler içinde düşük seviyeler (HL – higher lows) oluşturdu ve buradan %30’dan fazla yükselme potansiyeli var.”

Trader, 107.600 takipçisine Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin’in (LTC) düşüşten önce Mart ayının ilk haftasında fiyatlarının artmasını beklediğini söyledi.

Bluntz ayrıca, tweet’lere ekli grafiklere göre, Bitcoin’in bu ayın ortasında 40.000 doların altına düşmeden önce Mart ayının ilk haftasında yaklaşık 50.000 dolara ulaşmasını bekliyor.

Ethereum söz konusu olduğunda Bluntz, piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para için yaklaşık 1.600 dolarlık dirence ulaşmadan önce bir toparlanma ön görüyor. Daha sonra ise, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.200 doların üzerine çıkmak için bir toparlanma aşamasına geçmeden önce 1.000 doların biraz üzerinde destek bulacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner