Yükleniyor...

BitMix, Bitcoin (BTC) ve Kripto Paralar Konusunda Gizlilik Vaat Ediyor

BitMix, kripto paralarınızı karıştırarak kimliğinizi gizli tutmayı vaat eden bir platformdur.

Logo

BitMix, kripto paralarınızı karıştırarak kimliğinizi gizli tutmayı vaat eden bir platformdur. Bu platformun kullanımı oldukça basittir ve çok organize bir şekilde çalışır. Halihazırda kullanılmakta olan bir “karışık kripto para” depozitosu var. Kullanıcıların yapması gereken, sadece verilen formu doldurmak ve ardından gerekli miktarı sunucu tarafından sağlanan adrese göndermektir.

BitMix gibi mikserler, kullanıcılarına Bitcoin’lerin anonimliğini sağlamaktadır. Karışık bir şey gibi görünse de aslında bu platformun kullanımı oldukça basittir. Sizlere gizlilik ve anonimlik sunan yasal bir mikser platformudur.

Ne Gibi Faydalar Sunar?

Hackerlara ve çeşitli saldırılara karşı koruma sağlar. Örneğin çeşitli suç grupları kripto borsalarını hackler, KYC\AML sayesinde hem kişisel bilgilerinizi hem de Bitcoin adresinizle ilgili verileri çıkarır ve ardından analizörlerin yardımıyla ana BTC cüzdanınızı bulabilirler. Gerçek verilerinizi bilmek ve BTC cüzdanınızdaki mevcut bakiye hakkında bilgi sahibi olmak, kötü adamların eline koz verir. Bitcoin mikseri (karıştırıcısı) ile bu zinciri kırabilirsiniz.

Bitcoin karıştırıcısı daha sonra, rastgele adreslerden toplanan yeni bir kripto para setini serbest bırakmak için merkezi bir hesapta başka birinin kripto para birimiyle sizinkini karıştırır. Bu sistem sayesinde tarafların kripto paraları otomatik olarak karıştırılır.

Kripto piyasası çok geniştir bu nedenle mikser sistemleri ile anonim olarak paranızı almak sizi önemli bir konuma sokar. BitMix, kullanıcılarına tam bir anonimlik sunmakta ve diğer mikser sistemlerinden farklı olarak, diğer taraftaki kripto paraların cüzdanla tamamen bağlantısının kesilmesini ve anonim kalmasını sağlamaktadır. BitMix, yüksek likidite sunan yasal bir seçenektir.

BitMix Nasıl Kullanılır?

BitMix hizmetini kullanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:

  • Resmi Bitmix.biz web sitesine erişin
  • Karıştırmak istediğiniz kripto para birimini seçin (örneğin Bitcoin)
  • Karıştırmak için gerekli bilgileri doldurun: Benzersiz kod, hedef adres, yüzde dağılımı, gecikme (zaman belirleme), hizmet ücreti, karışım gücü, rondemize adres.

BitMix’in Sizlere Sunduğu Özellikler

Çoklu dil desteği: İngilizce, Rusya, Hintçe, Portekizce, Çince, Korece, Endonezyaca, Almanca, Hollandaca ve Lehçe dilleriyle hizmet vermektedir.

Çoklu kripto para seçeceği: Sistem sadece Bitcoin’i desteklemez. Aynı zamanda Ethereum, yakın zamanda eklenen Dash ve Litecoin (LTC) için de sizlere hizmet sunar.

Clearnet, Tor ve NoJS sürümü desteği: BitMix, Clearnet, Tor ve NoJS sürümü desteği sunar.

Minimum miktar: BitMix.Biz kullanmak için büyük miktarda kripto paraya sahip olmanız gerekmemektedir. 0.005 BTC, LTC ve DASH kadar düşük bir değere sahip olsanız da sistemden yararlanabilirsiniz. Minimum miktar 0.0005’tir.

Anında aktarım: İşleminiz onaylandıktan sonra kripto paralarınız anında adresinize transfer edilir. Rezervlerde zaten hali hazırda karıştırılmış, temizlenmiş kripto paralar bulunmaktadır. Bir kullanıcı bir mikser aracılığıyla bir işlemi tamamladığında, alıcıya tamamen temiz ve anonim kripto paralar gönderilir.

Tamamen anonim: Sistem, size tamamen anonim kalma imkanı sunar.

Özel ücret belirleyebilme: Saldırgan hizmet ücretini biliyorsa, aktarılan tam tutarı bulmak ve hedef hesabınızı keşfetmek için blok zincirini analiz edebilir. Bu nedenle özel ücret belirleme şansını da sistem size sunmaktadır.

Önceki kripto paralarınızı kilitlemek için kod: İlk değişiminizden sonra özel bir kod alacaksınız. Bu kod, BitMix ile yaptığınız sonraki işlemlerde rezervlere eklediğiniz önceki coin’leri asla almayacağınızdan emin olmanızı sağlar. Başka bir deyişle bu, anonim kalmanızı sağlar.

Rastgele seçenek desteği: Bu özellik ek bir güvenlik katmanıdır. Bu, bilgisayar korsanlarının işlemi analiz etmesini zorlaştırır, ancak bu özelliği etkinleştirmek için gereken minimum miktar 0,1 BTC veya 1 LTC’dir.

Maksimum performans: Maksimum mikser performansı elde etmek için manuel ve otomatik ayarlar sunulmaktadır.  Çoğaltmak için sipariş ayarlarının hashcode’unu kodunu kaydedebilirsiniz.

İş ortağı programı: Davet edilen kullanıcı tarafından yapılan her işlem için anında ödeme.

Projeleriniz için API: API’yi projelere ekleme imkanı.  Bu sayede projedeki müşterilerinize mikserden geçirilmiş para sağlayabilirsiniz.

Teminat mektubu: Kripto paralarınızın karıştırılması için gönderilmesi gereken Bitcoin adresi kullanıcıya verildiğinde, bu adresin gerçekten sunucu tarafından oluşturulduğuna dair dijital olarak imzalanmış bir onay mektubu gönderilmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner