Yükleniyor...

Analiste Göre Ripple (XRP), Bitcoin (BTC) Karşısında Boğaları Kendi Tarafına Çekti!

Kripto para analisti Parabolic Thies, XRP'nin Bitcoin'den (BTC) daha iyi performans gösterebileceğini inandığını ifade ederek, aylık XRP/BTC grafiğinden yükselişin habercisi olarak nitelendirilebilecek sinyaller aldığını söyledi.

Ripple XRP Bitcoin BTC 1

Kripto para analisti Parabolic Thies, XRP’nin Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterebileceğini inandığını ifade ederek, aylık XRP/BTC grafiğinden yükselişin habercisi olarak nitelendirilebilecek sinyaller aldığını söyledi.

Boğa Sapması

Analist, aylık XRP/BTC grafiğinde olası bir eğilim değişikliğinin göstergesi olarak görülen “Boğa Sapması”nı gördüğünü söyledi. Boğa sapması, bir varlığın daha düşük bir değere ulaşması ve RSI veya MACD gibi teknik göstergelerin daha düşük bir değer oluşturması durumunda ortaya çıkar.

Thies’e göre, güçlü hacimle birlikte meydana gelen kırılım, XRP için iyi sonuçlara neden olacak. Analist, altcoin piyasasında yeni bir rallinin oluşmakta olduğuna da burgu yapıyor. Analist düşüncelerini şu şekilde açıkladı:

Altcoin piyasasında benzer noktalarda çok daha fazla şey olduğundan eminim ancak aylık XRP/BTC grafiğindeki bu hafif boğa kırılımı oldukça etkileyici. Bence altcoin piyasası da benzer hareketler yapmak için hazırlanıyor.

XRP Direnç Seviyesini Desteğe Dönüştürdü

Trader, trend çizgisinde net bir kırılım olduğunu ve XRP’nin direnci desteğe dönüştürdüğünü söylüyor. Ayrıca, üçüncü en büyük kripto para biriminin yukarı yönlü hareket etmeden önce 0,26 dolar seviyesinin üzerinde konsolide olmasını bekliyor:

 Güçlü hacim ve kırılım ile birlikte geriye dönük testi başarıyla geçen XRP için net Bir geri dönüş gözüküyor. Hem HOLDLer’lar hem de trader’lar 0,26-0,32 dolar aralığında varlığa giriş yapmaktan memnun kalacaklardır.

XRP’nin önümüzdeki haftalarda Bitcoin’i geçebileceğine inanmasına rağmen Thies, Bitcoin’in de yükseleceğine inanıyor. Analiste göre en büyük kripto para, fiyatını 11.000 dolara getirmek için hazırlanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner