Yükleniyor...

Analistler Coinbase Gelirlerinde Düşüş Olabileceğini Düşünüyor

Analistler, SEC'in varlık listelerini kaldırmaya zorlaması durumunda Coinbase'in gelirinde düşüş görülebileceğini söylüyor.

Coinbase

Analistler, SEC‘in varlık listelerini kaldırmaya zorlaması durumunda Coinbase‘in gelirinde düşüş görülebileceğini söylüyor.

Coinbase, Çarşamba günü ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan bir Wells bildirimi aldığını açıklamıştı. Bununla birlikte analistler Coinbase gelirinde düşüş tahmin ediyor.

Coinbase, SEC’ten Aldığı Wells Bildirimi Sonrasında Gelirinde Düşüş Yaşayabilir

Analistler, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) şirketi düzenleyicinin menkul kıymetler olarak gördüğü varlıkları listeden çıkarmaya zorlaması halinde Coinbase‘in gelirinin darbe alabileceğini söyledi.

Borsada işlem gören dijital varlık hacimlerinin yüzde 56’sı, listeden çıkarma veya menkul kıymetler olarak atanma riski yüksek ile orta arasında olduğundan, şirketin alım satım geliri risk altında olabilir.

ethereum eth fiyat analizi destek bulmaya devam ediyor yeni bir yukselis dalgasi gelir mi

Şirket Çarşamba günü, SEC’den yakında bir yaptırım eyleminin sinyalini verebilecek bir Wells bildirimi aldığını söyledi. Bununla birlikte Wells Bildirimi mutlaka bir sonuç veya vazgeçilen bir eylem anlamına gelmiyor. John Todaro liderliğindeki Needham analistleri, soruşturma hakkındaki bazı bilgilerin şirketi şaşırtmış olabileceğini ekledi. Analistler özellikle de staking hizmetinin ötesine geçip geçmeyeceğine kadar uzanabileceğini söyledi.

Coinbase‘in SEC ile olan görüşmeleri devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner