Yükleniyor...

Analistler Ripple (XRP) için Kısa ve Uzun Vadeli Fiyat Beklentilerini Paylaştı

Yeni yıla düşük seviyelerden uzaklaşarak başarılı bir başlangıç başlayan Ripple (XRP), kripto para piyasasının geri kalanıyla birlikte Bitcoin (BTC) fiyat düzeltmesinden etkileniyor.

Ripple XRP 4

Yeni yıla düşük seviyelerden uzaklaşarak başarılı bir başlangıç başlayan Ripple (XRP), kripto para piyasasının geri kalanıyla birlikte Bitcoin (BTC) fiyat düzeltmesinden etkileniyor. Üçüncü en büyük kripto para birimi 0,34 dolarlık zirvesinden 0,26 dolar seviyesine kadar geriledi. Yazım sırasında ise 0,27 dolar seviyesinde işlem görüyor.

“XRP Yükseliş Trendinde”

Yatay bir seviyede işlem yapmaya başlayan XRP için yükseliş umutları tekrar canlanıyor. Kripto para birimini inceleyen analistler yakın zamanda varlığın 0,46 ila 0,60 dolar seviyesine gelmesini bekliyorlar.

XRP fiyatı 0,30 doların altında dalgalanırken, kripto paraya ilişkin genel öngörü yükselişini südürmesi yönünde. Kripto para trader’ları ve analistler kısa vadede XRP fiyatında önemli hareketlenmeler olacağını ve yukarı yönlü yükselişler yaşanacağını düşünüyorlar.

Hollandalı analist Michael van de Poppe, XRP’nin toparlanacağını söyleyerek 0,46 dolar ve muhtemelen 0,60 dolar seviyelerinin görüleceğini iddia etti.

Analist, beklediği yükselişinin gerçekleşmesi için XRP’nin fiyatının 0,25 dolarlık destek seviyesinin altına düşmemesi gerektiğini söyledi. Poppe, paylaştığı grafikte destek bölgesinin korunması durumunda XRP’nin kısa vadede 0,60 dolara kadar yol alabileceğini belirtti.

“XRP, 2017 Yılına Benzer Şekilde Hareket Ediyor”

Başka bir popüler kripto analisti olan Awake, XRP’nin boğa görünümünü Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Analist, 2017 yılına ait bir grafik ile bu yılki grafik arasındaki benzerlikleri göstererek, XRP’nin fiyatının 2017 yılına benzer bir ralli aşamasında olduğunu ifade etti.

Awake paylaştığı kısa bir videoda, XRP’nin söz konusu modeli takip etmesi durumunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını da ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner