Yükleniyor...

Analistlere Göre XRP’nin 0,16 Doları Görmeden Yükselme Şansı Yok!

XRP geçtiğimiz birkaç haftadır önemli bir düşüşle karşı karşıya kaldı ve gelen son satışlarla 0,22 dolar seviyesine geriledi.

XRPnin 016 Doları Görmeden Yükselme Şansı Yok

XRP geçtiğimiz birkaç haftadır önemli bir düşüşle karşı karşıya kaldı ve gelen son satışlarla 0,22 dolar seviyesine geriledi. Analistler şimdi XRP’nin 0,16 dolara düşmesi gerekebileceğine dikkat çekiyor. Onlara göre fiyatın bu seviyeye gerilmesi sonrası alıcıların ilgisi artacak ve bunun sonucunda büyük bir ralli tetiklenebilir.

XRP, bu yazının kaleme alındığı sırada yaklaşık yüzde 3’lük düşüşle 0,227 dolardan işlem görüyor. XRP’nin son günlerdeki düşüşü bu ayın başlarında kripto para birimi için önemli bir direnç seviyesi olduğu kanıtlanan 0,30 doların üzerine çıkamaması sonrası ortaya çıktı. 0,30 doların üzerine çıkamaması nedeniyle oluşan aşağı yönlü momentum Bitcoin fiyatındaki düşüşle daha da güç kazandı.

Kısa vadede ayıların XRP’nin fiyatını tam olarak kontrol edebileceği ve Bitcoin için büyük bir yükseliş hareketi olmadan en büyük ikinci altcoin’de aşağı yönlü baskının devam etmesi muhtemel duruyor.

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden DonAlt, son zamanlarda 0,19 doların zor durumdaki kripto para birimi için güçlü bir destek seviyesi olduğunu açıkladı:

“0,30 dolar oldukça önemliydi, 0,19 dolar da olacak. XRP/USD’deki fiyat hareketi olağanüstü derecede teknik.”

0,19 dolardaki desteğe rağmen kripto para biriminin 0,16 dolara ulaşana kadar önemli bir alım baskısı görmeyebileceğini not etmek gerekiyor. Bu seviye alıcıların yeni spot pozisyon almakla en çok ilgilendikleri seviyeyi temsil ediyor olabilir.

Özellikle XRP’ye odaklı analizler yapan popüler kripto para analisti Harry, bu duruma son tweet’inde değindi ve şöyle dedi:

“Sanırım XRP marjı ticareti ile ilgilenen insanlar 0,33c dolarlık bölgede fiyat almak istedi ancak şans bulamadılar. XRP token’larını uzun vadeli satın almak isteyenler 0,16-0,20c aralığını bekliyorlar.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x