Yükleniyor...

Analistten Çarpıcı Yorum: Ethereum 10.000 Dolara Ulaşabilir

Ünlü kripto para analisti Into the Cryptoverse, Ethereum’un %1000 artış gösterebileceğini ve 10.

analistten carpici yorum ethereum 10000 dolara ulasabilir

Ünlü kripto para analisti Into the Cryptoverse, Ethereum’un %1000 artış gösterebileceğini ve 10.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini söyledi. Analist yorumunda, Ethereum’un Bitcoin’i izleyen bir kripto para olduğuna vurgu yaptı.

Into the Cryptoverse attığı tweette:

“Eğer Bitcoin’i takip eden Ethereum, bu şekilde fiyatlanmaya devam ederse, birkaç yıl içinde yaklaşık %1000’in üzerinde bir artış görebiliriz. Eğer bu gerçekleşirse -diyelim ki 2023’te gerçekleşti- işte o zaman 10 bin dolarlık bir zirve teorik olarak söz konusu olabilir.”

Bitcoinist’in haberleştirdiği analizde, Ethereum’un 2020’de Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiği vurgulandı. Önde gelen kripto para, yayın saati itibariyle 468.19 dolardan işlem görüyor. Ethereum geçtiğimiz aylarda ise daha yüksek seviyeler görmüştü.

Bu ralliden sonra bile, tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 1.450 doların çok altında kaldığının altının çizildiği haberde, analistlerin tüm zamanların en yüksek seviyesini geçebileceğini düşündüğüne yer verildi.

Ethereum 5.000 Dolar Seviyesine Ulaşabilir

Ethereum’un artacağını söyleyen tek kişi Into the Cryptoverse değil. Önde gelen Ethereum boğası Chris Burniske de Ethereum’un artacağınını düşünenlerden. Ancak Burniske, bunun 5.000 dolar seviyelerinde olacağına inanıyor.

Kripto para biriminin diğer akıllı sözleşme zincirleri ile rekabet halinde olacağını belirten Burniske, bu durumun Ethereum’un büyümesini ciddi şekilde engellemeyeceğini düşünüyor. Ona göre Ethereum, BTC karşısındaki avantajları düşünüldüğünde ana akım için “yeni bir soluk” olacak. Daha küçük ağ değeri, daha güçlü zincir içi ekonomilerden bahsetmediğini vurgulayan Burke, DeFi patlaması ve NFT çılgınlığına dikkat çekti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner