Yükleniyor...

Anchorage Digital, ayı piyasasına rağmen büyüme görüyor

Anchorage Digital kurucu ortağı geçtiğimiz günlerde ayı piyasası dinamiklerine dair The Block'a bir demeç verdi.

anchorage crypto logo

Anchorage Digital kurucu ortağı geçtiğimiz günlerde ayı piyasası dinamiklerine dair The Block’a bir demeç verdi.

Kurucu ortak ve şirketin başkanı Diogo Mónica, ayı piyasasına rağmen şirketin büyümeye devam ettiğini iletti. Bununla birlikte ayı piyasası dinamiklerine dair ipuçları verdi.

Anchorage Digital kurucu ortağı şirkete dair demeç verdi

Anchorage Digital‘in kurucu ortağı ve başkanı Diogo Mónica, bu ayın başlarında yaptığı bir röportajda, kurumsal kripto pazarının genişlediğini ve şirketlerin ABD’de iş yapmak istediğini gözlemlediklerini söyledi. Kurumsal yatırımcılar arasında kripto varlıklara olan ilginin arttığına işaret eden Mónica, şirketlerin kripto alanında daha fazla yer almaya yönelik bir eğilim içinde olduklarını ifade etti. Bununla birlikte kurucu ortak, ayı piyasası dinamiklerine dair de ipuçları verdi.

Anchorage kripto NFT

Kripto pazarında devam eden düzenleme ve mevzuat tartışmalarına rağmen, Anchorage Digital’in gözlemlediği bu olumlu trend, kurumsal katılımın arttığını ve kripto alanının daha fazla kabul gördüğünü gösteriyor. Bu, özellikle spot Bitcoin ETF başvuruları ve diğer benzer gelişmelerin yaşandığı bir dönemde, kripto ekosisteminin geleceği üzerine önemli bir işarettir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner