Yükleniyor...

Brad Garlinghouse, SEC’i eleştirdi

Brad Garlinghouse, SEC'in yargı sürecini eleştiren Tweet'ler attı.

brad

Brad Garlinghouse, SEC‘in yargı sürecini eleştiren Tweet’ler attı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, SEC ile olan yargı sürecini eleştirdi. Garlinghouse, SEC ile olan yargı sürecini ve bu süreçteki SEC’in tavrını eleştirdi.

Brad Garlinghouse, Ripple Labs ile SEC arasındaki yargı sürecini eleştirdi

Geçtiğimiz haftalarda Ripple Labs ile SEC arasındaki davada özet karar açıklandı. Özet kararın ardından SEC ve Ripple cephesinden ardı arkasına açıklamalar geldi. En son Brad Garlinghouse, Ripple Labs ile SEC arasındaki yargı sürecine ilişkin çift tweetle yanıt verdi. Garlinghouse, SEC’in yasal yargı yetkisi olmadığı halde kripto işini polis gibi yöneterek karmaşaya neden olduğunu belirtti. Ayrıca, yargıçları suçlamayı saçma bulduğunu ve yasanın sadakatle uygulanmasının perakendeyi korumanın tek yolu olduğunu vurguladı.

Ripple CEO’su yaptığı açıklamalarla SEC’in yaklaşımını eleştirdi ve kripto endüstrisinin daha açık kurallarla düzenlenmesi gerektiğini savundu. Ayrıca, temsiliyetin Kongre üyeleri tarafından desteklendiğini ve yasanın düzenlemeye odaklanması gerektiğini belirtti.

SEC avukatlarının açıklamaları ve Garlinghouse’un tepkisi, Ripple davasının geleceğini ve temyiz olasılığını belirsizliğini koruyor. Eğer temyiz olursa, Ripple davası İkinci Devre Temyiz Mahkemesi’ne gidecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner