Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Anket: Son Zamanlarda Favori Altcoin'iniz Hangisi?

Anket: Son Zamanlarda Favori Altcoin’iniz Hangisi?

ABONE OL:google-news

Ethereum ve Bitcoin’de son zamanlarda yaşanan yukarı yönlü hareketin etkileri hemen hemen bütün altcoin’lerde hissediliyor. Türk Lirası bazında yeni rekorlar gelirken, dolar kurunun da yükselişiyle kripto paralarda hareketli günler yaşanıyor.

Birçok altcoin yükselişini sürdürürken biz de Coinkolik olarak Twitter üzerinden yaptığımız anket ile takipçilerimize, son günlerdeki favori altcoin’lerini sorduk. Seçeneklere son günlerde hacimleri yüksek ve hareketliliği fazla olan altcoin’leri, farklı cevaplar için de “diğer” seçeneğini ekledik.

825 kullanıcının katıldığı anketimizde sonuçlar şu şekilde:

  • Ethereum %30.8
  • Ripple %23.4
  • Chainlink %16.8
  • Diğer %29

Lider altcoin Ethereum %30.8’le en çok oyu aldı, son günlerde kayda değer yükseliş gösteren altcoin’lerden Ripple %23.4 ve Chainlink %16.8 oranlarında oy topladı. Kullanıcıların %29’u ile büyük bir kısmı “Diğer” seçeneği ile farklı altcoinleri favori olarak gösterdi. Bu da bizlere Bitcoin ve Ethereum gibi lider kripto paraların dışında, kullanıcıların farklı alternatiflere de yöneldiğini gösteriyor.

Anketimize gelen alıntılar ve retweetler’de takipçilerimiz; Litecoin, Chiliz, Cardano gibi Türkiye’de kripto para topluluğu tarafından sevilen altcoinleri sıraladı.

Siz de bu anketi ve çıkan sonuçları ilgi çekici bulduysanız, benzer anketlerimize sosyal medya hesaplarımızı takip ederek katılabilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ali Tunç
Ali Tunçhttps://www.coinkolik.com
Ali Tunç, 1999 yılında İstanbul'da doğdu. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisi olan Ali, uzun bir süredir sosyal medyada içerik üreticiliği yapıyor. Teknolojiyi, güncel yazılımları ve kripto paraları yakından takip ediyor. Kriptomeda'da Dijital Platform Sorumlusu ve sıkı bir Beşiktaş taraftarı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar