Yükleniyor...

Chainlink Hakkında Şok Edici İddialar Gündeme Geldi

Varlık yönetimi ve araştırma firması Zeus Capital, Chainlink’i (LINK) hedef aldı.

chainlik zeus capital

Varlık yönetimi ve araştırma firması Zeus Capital, Chainlink’i (LINK) hedef aldı. Firmanın yayınladığı bir rapora göre LINK’in merkeziyetsizlikle alakalı sorunları varken aynı zamanda yaptığı ortaklıklar da abartılı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Zeus Capital, popüler kripto paranın yükselişini de kurucuların yaptığı iddia edilen pump’la bağdaştırdı.  31 Temmuz’da yayınlanan bir Tweet’te Zeus, LINK’i kurucu ortaklarını zenginleştirmeyi hedefleyen bir sahtekarlık olarak nitelendirdi. Tweet’te Zeus, yatırımcıların zarar edeceğini vurguladı ve kurucuların lüks harcamalarını paylaştı.

https://twitter.com/ZeusCapitalLLP/status/1289136220107399168?s=20

Zeus, projenin kurucu ortaklarını tezgah üstü kurumlara indirimli olarak LINK satarak fiyatta aşağı doğru bir spirale katkıda bulunmakla suçladı. Raporda ayrıca Chainlink’in merkeziyetsizlik ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından güvenli olarak sınıflandırılması konusundaki endişeleri de dile getirildi.

Chainlink Taraftarları Tepki Gösterdi

Zeus’un bu raporuna Chainlink yatırımcıları da tepki gösterdi. Destekçiler Zeus’un sahte bir rapor hazırladığını iddia etti. Bununla beraber iddialara göre Zeus Capital bazı kripto para fenomenlerine de para teklif ederek LINK hakkında olumsuz haber yaymalarını istedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x