Yükleniyor...

Anthony Scaramucci yeni bir teklifle yatırımcıların karşısına çıktı

SkyBridge yatırım firmasının kurucusu Anthony Scaramucci, yatırımcıların önüne yeni bir teklif sundu.

Scaramucci Kripto Piyasasinda Hareketlilik Bekliyor

SkyBridge yatırım firmasının kurucusu Anthony Scaramucci, yatırımcıların önüne yeni bir teklif sundu.

SkyBridge yatırım firmasının kurucusu Anthony Scaramucci, biraz nakite ihtiyacı olabilecek teknoloji hissedarlarına bir teklifi olduğunu açıkladı.

Anthony Scaramucci’den yatırımcılara yeni teklif

Anthony Scaramucci’nin SkyBridge yatırım firmasının teknoloji hissedarlarına ve eski çalışanlara nakit akışını hedefleyen bir teklif sundu. SkyBridge, erken yatırımcılar ve teknoloji unicorn şirketlerinin eski çalışanlarından ikincil hisseler almayı teklif ediyor. Bu adım, Scaramucci’nin Şubat ayında başlattığı “Unicorn Kurtarma Fonu” ile bağlantılı olabileceği fikri gittikçe büyüyor. Bu fon, sıkıntı yaşayan yatırımcılardan hisse alarak onlara likidite sağlamayı amaçlıyor.

anthony pompliano

SkyBridge’in Web3 odaklı yatırım fonu ise Temmuz 2022’de başlatılmış ve geleneksel girişim ve büyüme sermayesi unsurlarını bir araya getiriyor. Bu fon, kripto ve Blockchain teknolojilerine odaklanan yatırımlar yapmayı hedefliyor.

SkyBridge’in açıklamış olduğu bu fon kripto odağında ilgi ile karşılandı. Topluluk tarafından sevilen Anthony Scaramucci’nin bu hamlesi oldukça olumlu karşılandı. Bununla birlikte Twitter üzerinden açıklanan teklifin bu fonla alakalı olup olmadığı ise merak konusu haline geldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner