Yükleniyor...

ApeCoin DAO’daki Son Fikirler

Bored Ape Yacht Club, bu ayın sonlarına doğru NFT’leri ve ApeCoin’i için staking başlatmayı hedeflerken ApeCoin DAO için gelen bir fikir ilgi çekti.

ApeCoin DAOdaki Son Fikirler

Bored Ape Yacht Club, bu ayın sonlarına doğru NFT’leri ve ApeCoin’i için staking başlatmayı hedeflerken ApeCoin DAO için gelen bir fikir ilgi çekti.

Tüm bu hazırlıklar devam ederken yönetişim forumundaki bir teklif, hata ödül programı eklemeyi önerdi. Bu öneri ilgi çekerken eğer eklenmeye karar verilirse lansmanın bir ay kadar ertelenmesini de içeriyor.

ApeCoin DAO için Yeni Bir Fikir Çıkışı Erteletebilir

ApeCoin DAO, bir hata ödül programına izin vermek için NFT ve APE staking’in lansmanını ertelemeyi düşünüyor. 

ApeCoin DAO Özel Konsey Üyesi Maaria Bajwa’nın projenin yönetim forumunda yaptığı teklife göre, ödül programı potansiyel odüllere 1 milyon APE yaklaşık olarak 4,5 milyon dolar ayırmayı düşünüyor.

Bajwa teklifi için şöyle dedi:

“ApeCoin staking yakında yayınlanacak ve sözleşme zaten en az bir denetimden geçmiş olsa da, DAO’nun yayınlanmadan önce bir hata ödül programı uygulaması daha güvenli olacaktır”

Ayrıca Bajwa, Twitter’da “Birkaç haftalık gecikme, güvenlik için küçük bir bedeldir” diye ekledi.

ApeCoin staking, BAYC topluluğu için yakın tarihteki en büyük lansmanlardan biri olarak görülüyor. Bored Apes ve Mutant Apes sahipleri, stake ödülleri almak için NFT’lerini ve büyük miktarda ApeCoin’i stake edebilecekler. DAO’da önümüzdeki üç yıl içinde, stakerlara 175 milyon ApeCoin yaklaşık olarak 794,5 milyon dolar dağıtılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner