Yükleniyor...

Aragon, 200 Milyon Dolarlık Hazinenin Topluluk Kontrolünü İptal Etti

İsviçreli kuruluş Aragon, Arca da dahil olmak üzere yatırımcıların yüzde 51 saldırısı düzenlediğini iddia etti.

kripto paralar ve bitcoin

İsviçreli kuruluş Aragon, Arca da dahil olmak üzere yatırımcıların yüzde 51 saldırısı düzenlediğini iddia etti.

Aragon Derneği Salı günü, ANT belirteci sahiplerinin stratejik yönden 200 milyon dolarlık bir hazineye kadar her şey üzerinde geniş oy kullanma yetkilerini kullanma planlarını iptal etti.

Aragon, 200 Milyon Dolarlık Hazinenin Kontrolünü İptal Ederek Açıklamalarda Bulundu

Aragon, ANT token’ı sahiplerinin stratejik yönden 200 milyon dolarlık bir hazineye kadar her şey üzerinde geniş oy kullanma yetkilerini kullanma planlarını iptal ederek, DAO odaklı Ethereum girişiminin merkeziyetsiz özerk bir organizasyona doğru evrilmesine bir darbe vurdu.

blockchain oy verme

Aragon’u denetleyen İsviçreli bir kuruluş olan Dernek, yatırımcıların yüzde 51 saldırısına maruz kaldıktan sonra açıklamalarda bulundu:

“Aragon, DAO’yu yeni bir hibe programının parçası olarak yeniden tasarlayarak hazinesini ve misyonunu güvence altına almak için mutemet görevini yerine getirdi.”

Ayrıca açıklamalarına ekledi:


“Aragon hazinesi, merkeziyetsiz yönetişim altyapısını ilerletmek için inşaatçıları desteklemek gibi açık bir misyonla kuruldu. Aragon’un hazinesinin belirtilen sosyal amacı için kullanılmasını zorunlu kılan İsviçre düzenlemelerine dayanarak, mutemet görevi, Aragon Derneği’ni bu fonları kendi mali kazançları için bunlara erişmek isteyenlerden korumaya zorlar. Aragon’un saldırısına karışan varlıkların bu amacın peşinde olduğuna dair açık kanıtlar var.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner