Yükleniyor...

Argentine Football Association Fan Token (ARG) Nedir?

Argentine Football Association Fan Token, Arjantin Milli Takımı'nın resmi fan token’ıdır.

arg11

Argentine Football Association Fan Token, Arjantin Milli Takımı’nın resmi fan token’ıdır. Dünyanın ilk milli takım taraftar token’ı olan Argentine Football Association Fan Token’ın sembolü ARG’dir.

ARG Nedir?

Argentine Football Association Fan Token (ARG), kripto para dünyasının yeni üyesi, dünyanın ilk milli takım kripto para birimidir.

Argentine Football Association Fan (ARG) Token’ın değerinin, Arjantin Milli Takımı’nın sportif başarıları ile artması beklenmektedir. Bu sebeple, kripto para birimi olarak çok değerli bir yatırım aracıdır. ARG Fan Token, yatırımcılarına milli takım ürünlerinde ve maçlarında indirimler, imzalı ürünler ve özel organizasyonlara katılabilme gibi farklı birçok avantajı da sunmaktadır.

(ARG) Argentine Football Association Fan Token Nasıl Alınır?

ARG Fan Token, 11 Haziran’da ön satışa sunulmuş ve 9 Temmuz 2021 tarihinde yatırımcılar ile buluşmuştu. Oldukça ilgi gören Argentine Football Association Fan Token (ARG), Socios App ve Chiliz.net’ten ARG satın alınabilmektedir.

Socios App’ten ARG Fan Token almak için yapılması gerekenleri sıralayacak olursak;

  • İlk olarak telefona Socios app indirilir, uygulamadan üyelik oluşturulur ve kimlik doğrulanır.
  • Taraftar Tokenlar yalnızca CHZ adı verilen kripto para birimi ile alınmaktadır. Bu sebeple, ödeme tercihine göre anasayfada yer alan CHZ yükle ya da cüzdan kısmına tıklanır.
  • Satın almak istenilen miktar girilir. Satın alınan CHZ kısa bir süre sonra hesaba yatar.
  • Bu işlem sonrasında anasayfada bulunan Piyasa bölümüne girilir ve ARG/CHZ sütununa tıklanır. Satın al kısmında alınmak istenen ARG Token adedi girilir.
  • Satın alma emri işlem sırası geldiğinde gerçekleşir ve satın alınmış olur.

Chiliz.net’ten ARG Fan Token satın almak için gerekenler;

  • Chiliz.net web adresinden ya da mobil uygulamasından üyelik oluşturulur.
  • Doğrulama işlemleri gerçekleştirilir.
  • Bütçeye göre para yüklenir
  • Piyasa sekmesinden ARG Token seçilir.
  • Satın alınmak istenilen miktar yazılır ve ARG Token satın alınır.

ARG Coin Hangi Borsada?

ARG, madenciliği yapılan bir token türü değildir. Yalnızca Socios üzerinden oynanan ödül oyunları ile token kazanılabilir. Ayrıca, Chiliz, Gate.io, Paribu ve OKX üzerinde Argentine Football Association Fan Token (ARG) alım satımı yapılmaktadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner